Янтарна ностальгія судді Олександра Щербакова
Ми звикли бачити їх у широкій мантії, із суворим виразом обличчя або коли вони читають вироку. Та чи можна уявити суддю з фотоапаратом? Виявляється так.
Наші журналісти завітали на відкриття фотовиставки Олександра Щербакова. У Чернігівському Арт-клубі стартувала фотовиставка цікавих робіт цього фотографа-аматора. «Янтарна ностальгія» — саме так автор назвав своє дітище.
Олександр Щербаков — юрист за фахом — зараз працює в Апеляційному суді Чернігівської області. Та це не заважає йому бути членом фотоклубу «Чернігів». Автор зізнається, що для нього фотографія — це хобі, а ще можливість зупинити мить.
На світлинах зображена Литва. Певний час автор там проживав, а тому зобразив красу країни у своїх роботах. Мальовничі пейзажі, вражаючі кораблі та міські жителі – про свої роботи автор може розповідати годинами. І не може виокремити для себе найулюбленішу фотографію.
Тож, якщо ви любите подорожувати або відкривати для себе щось нове, завітайте на фотовиставку. І хто знає, можливо вона і вас надихне на нові досягнення.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.