Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 жовтня, 18:43:54

Звертаємось до всіх із проханням фінансово підтримати видання краєзнавців Чернігівського району

07.02.2015   12:45

Шановні жителі району, керівники та працівники установ та організацій та просто небайдужі люди!

Краєзнавці Чернігівського району підготували матеріали до видання другого тому книги «Літопис доль та днів минулих», присвяченої воїнам, які поховані в селах нашого району в вересні 1941 та 1943 років та нагороджені бойовими нагородами, описано спомини очевидців, розповіді про людей, які допомагали воїнам або упродовж років вшановували пам’ятні місця їхнього упокоєння.

Цьогоріч відзначатимемо 70-річчя Перемоги над нацизмом. Відбудуться чисельні заходи по вшануванню ветеранів, напередодні свята впорядковуватимуть сільські пам’ятники та братські могили, ми згадуватимемо рідних, які воювали на фронтах Другої світової війни, наближаючи велику Перемогу.

Багато унікальних і досі невідомих фактів про ті роки зібрано на 870 сторінках майбутньої книжки, відновлено призабуті події та імена. Вперше друкується уточнена та розширена інформація майже на 2,5 тисячі імен воїнів, чиї прізвища викарбувані на сільських пам’ятниках, розміщено тексти нагородних листів на воїнів, які виявили мужність і героїзм в боях за села нашого району під час звільнення від нацистських окупантів. Ми хочемо, щоб кожен житель району, його гості визначили й переосмислили величні й трагічні сторінки нашої історії, а вчинки простих людей на благо свого народу не загубилися у часі.

Нове видання в першу чергу надійде до сільських і селищних рад, районних закладів освіти та культури, в наукові та музейні установи Чернігова та Києва.

Звертаємось до всіх із проханням фінансово підтримати це видання. Для друку 300 примірників потрібно зібрати 60 тисяч гривень. Просимо голову районної організації ветеранів Анатолія Васильовича Гапича дозволити збір коштів на рахунок районної ветеранської організації та з членами президії районної організації здійснювати громадський контроль за їх надходженням та витратами.

Розрахунковий рахунок 26009301102401
Код 22815820 Чернігівська районна організація ветеранів
Філія ЧОАТ Ощадбанк м. Чернігів Код банку 353553

Давайте за традиційним українським звичаєм згуртуємося як на толоку й разом видамо до ювілею Перемоги книгу про людські долі, пов’язані з Чернігівським районом. Це набагато краще, ніж у черговий раз промовляти й вислуховувати відомі гасла про пам’ять.

Прийнято на районній краєзнавчій конференції 30 січня 2015 року

Останні новини Чернігівщини

339 мешканців Чернігівщини отримали ваучер на навчання від служби зайнятості

339 мешканців Чернігівщини отримали ваучер на навчання від служби зайнятості 16:10

Понад14,6 тисяч українців, середяких 339 мешканцівнашоїобласті уже отримали від держави ваучери на навчання.Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник.

Прилуцькі рятувальники провели для ліцеїстівакцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти." 15:59

04 жовтня у смт Срібне для учнів місцевого ліцею фахівці Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області та Національної поліції провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Увага конкурс «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» !!!

Увага конкурс «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» !!! 15:40

Оголошено ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».Конкурс проводиться з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

На Чернігівщині стартував Всеукраїнський проєкт з проведення спортивних та спортивно-масових заходів «Пліч-о-пліч» 15:36

З метою належного виконання ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо популяризації спорту серед здобувачів освіти в Україні розроблено План проведення спортивних та спортивно-масових заходів серед учнів і студентів у 2023/2024 навчальному році «Пліч-о-пліч».

Чернігівські поліцейські затримали двох громадян, які запустили феєрверк: відкрито кримінальне провадження 14:35

Попри усі заборони у період дії воєнного стану двоє мешканців Чернігова (45-річний чоловік та 40-річна жінка) вночі запустили феєрверк у сквері на вулиці Івана Мазепи у Чернігові. За цим фактом поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини