Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:32:33

"Родинне коло Чернігівщини" об’єднає громаду

15.11.2014   09:17

Події, що відбуваються на сході нашої країни, де кожного дня гинуть мирні люди, військовослужбовці, які боронять цілісність держави, не минають жодного з українців. Так, вся територіальна громада Чернігівщини постійно надає всіляку допомогу воякам, які перебувають в зоні АТО.

Щоб надати різносторонню підтримку членам родин загиблих та безвісті відсутніх в АТО воїнів обласна державна адміністрація разом із волонтерами ініціювали проведення заходу до Дня Святого Миколая «Родинне коло Чернігівщини». Саме про його підготовку говорили представники структурних підрозділів ОДА і волонтери 14 листопада під час зустрічі з в.о. голови обласної державної адміністрації Сергієм Журманом.

- Цей захід покликаний не тільки вшанувати пам’ять загиблих учасників АТО на сході країни, публічно подякувати їхнім батькам, а й привернути увагу громадськості до проблем таких сімей. Сформувати шанобливе, вдячне ставлення громади до військових, які відстоюють свободи нашої країни в зоні АТО, - підкреслив очільник області, звертаючись до присутніх. На його переконання, на сьогодні вкрай необхідна консолідація зусиль влади і громадськості для підтримки як сімей загиблих бійців, так і тих, хто наразі перебуває на території військових дій.

Учасники засідання розглянули програму проведення даного заходу та визначили відповідальних за той, чи інших напрям підготовки. Окремо були обговорені організаційні питання, зокрема, підготовка листівок-запрошень, підвіз до Чернігова членів сімей загиблих та безвісті зниклих в зоні АТО, розміщення в готелі, харчування, фінансування заходу, подарунки для дітей тощо.

За інформацією організаторів, «Родинне коло Чернігівщини» проходитиме в обласному центрі 20-21 грудня. У його рамках планується надання, психологічної і юридичної допомоги сім’ям загиблих та безвісті зниклих бійців у зоні АТО.

20 грудня на Красній площі обласного центру за участю керівництва області, священнослужителів, сімей загиблих і громадськості відбудеться вшанування загиблих Героїв Чернігівщини. А в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Тараса Шевченка творчі колективи області представлять концерт-реквієм.

У другий день програми діти загиблих воїнів візьмуть участь у святі Святого Миколая, а дорослі відвідають музей Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній».
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.