Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 19:23:21

Керівництво Українського інституту національної пам’яті перебувало в Чернігові

27.01.2012   19:36

26 січня ц. р. в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній, у рамках просвітницької програми «Зустрічі на стародавньому Дитинці», відбулася прес-конференція директора Українського інституту національної пам’яті, члена-кореспондента НАН України Валерія Солдатенка.

Валерій Федорович, відомий український історик, розповів про створення та напрямки діяльності Українського інституту національної пам’яті та презентував свою нову наукову монографію “Проект Україна. 1917 – 1920 рр. Постаті”. У книзі подані матеріали про тих, хто стояв біля витоків відродження нації, розробляв платформу Української революції, керував її втіленням у життя, очолював політично-координаційний центр національної державності.

У зустрічі також взяли участь перший заступник директора Українського інституту національної пам’яті, доктор історичних наук, професор Володимир Кривошея та завідувач відділу дослідження впливу на національну пам’ять соціальних і духовно-культурних чинників цього закладу, доктор історичних наук Лариса Буряк.

Володимир Кривошия – дослідник українського козацтва – представив свою книгу “Козацька старшина Гетьманщини. Енциклопедія”.

Лариса Буряк презентувала перший випуск збірника наукових праць інституту “Державотворчі та цивілізаційні здобутки українського народу. Національна та історична пам’ять”.

Відбулося підписання угоди про співпрацю між Національним архітектурно-історичним заповідником “Чернігів стародавній” та Українським інститутом національної пам’яті. Її мета – організація взаємодії наукових установ з питань історичної та національної пам’яті українського народу, проведення спільної наукової та науково-просвітницької роботи. Передбачається, зокрема, організація та проведення спільних наукових і науково-практичних семінарів, круглих столів, конференцій, науково-просвітницької та інформаційної роботи, видання наукових, науково-практичних, науково-методичних і науково-просвітницьких видань, обмін науковими і науково-методичними виданнями та інформацією.

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ