Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 липня, 15:32:23

Жоден творчий колектив Чернігівщини не бере участь у фестивалі "Слов’янська єдність" на кордоні трьох держав у Сеньківці

28.06.2014   11:20

«Творчі колективи, які працюють у галузі культури Чернігівської області, не беруть участь у святкових заходах, які проводить Російська Федерація сьогодні, 28 червня, на кордоні трьох держав біля с. Сеньківка Городнянського району, що на Чернігівщині», — заявляє директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА Сергій Мойсієнко.

Нагадаємо, що російська сторона анонсувала проведення 28 червня Міжнародного фестивалю слов’янських народів «Слов’янська єдність – 2014». У тому числі, було заявлено про участь творчих колективів Чернігівщини.

За словами Сергія Мойсієнка, творчі колективи області до Монументу Дружби не виїжджали. Жодних узгоджених творчих програм, жодного залучення артистів культурних установ чи майстрів мистецтв до ярмарок чи виставок.

«А сам девіз фестивалю, запропонований російською стороною, «Мы вместе: живи и пой, славянская душа!» — звучить як знущання, зважаючи на фактичну анексію Російською Федерацією Криму та спроби дестабілізувати ситуацію у східних областях України. У той час, як наші земляки гинуть під кулями, нам пропонують святкові заходи», — каже Сергій Мойсієнко.

Крім того, за наявною інформацією, всі творчі колективи області солідарні щодо відмови від участі у святкуваннях у Сеньківці. А деяким колективам від російської сторони навіть надходили приватні пропозиції щодо участі у фестивалі «Слов’янська єдність – 2014». За таке пропонувались підвищені гонорари.

Останні новини Чернігівщини

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено 11:53

За даними Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, протягом минулої доби не зафіксовано нових лабораторно підтверджених випадків інфікування COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:31

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01 11:17

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області уклала договір з «ДСТ№ 2, г. Гомель» на поточний середній ремонт дороги державного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі вартістю 93,90 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Припинено діяльність центру з мінімізації податків

Припинено діяльність центру з мінімізації податків 10:46

Співробітники податкової міліції у взаємодії з прокуратурою Чернігівської області припинили діяльність міжрегіонального центру з мінімізації податків, який був розташований у м. Києві та надавав послуги підприємствам реального сектору економіки в частині формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства 10:40

За тиждень з 8 по 15 липня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 20 порушень Правил рибальства. Так, складено 12 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та вісім протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).