Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 20:18:40

Творчий привал на аеродромі

01.04.2014   10:10

Такого незвичного концерту ансамблю Чернігівського міського палацу культури «Меридіан» проводити ще не доводилося. Вперше за часи свого існування, творчий колектив виступав у дійсно «польових умовах» - на одному з військових ареродромів, поблизу бетонних плит злітної смуги, якою зазвичай рухаються військові літаки.

Артисти співали та танцювали для військовиків, а глядачі щиро аплодували виконавцям за яскраві номери.

- Знімати стрес музикою – гарна справа, - зауважив очільник палацу культури, підполковник запасу Анатолій Кирилюк. - Ми дуже раді, що змогли підняти настрій людям, котрі захищають небо нашої держави. Не можна стверджувати, що ідея проведення концертів у польових умовах є своєрідним ноу-хау. Проте, наші артисти трохи хвилювалися, адже в таких умовах нам випало виступати вперше.

Військові із задоволенням дивились концерт, аплодували і навіть підспівували, а артисти в свою чергу повністю виклалися, щоб виконати свої номери якнайкраще.
- Концерт став приємною несподіванкою, - стверджували військові авіатори в один голос. – Ніхто з нас навіть не міг уявити собі, що ось так, просто неба на аеродромі можна влаштувати таке чудове артистичне свято.

Після концерту військові авіатори показали гостям свою техніку, розповіли про її бойові можливості та сфотографувалися разом. А найбільш сміливим з числа артистів дозволили посидіти у кабіні пілота бойової машини.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.