Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 20:46:18

У Чернігові продовжується голосування за героїв міста у проекті "Слава Чернігова"

12.03.2014   12:35Агенцiя

Чернігівська земля - край з тисячолітньою історією.

Лондон, Париж, Берлін - ці європейські столиці колись були маленькими селами у порівнянні з Черніговом часів Русі.
Кордони наших земель простягалися від північних лісів Мурома та Рязані аж до Чорного моря. Чернігівським князям платила данину могутня Візантійська імперія. Це ми захистили Європу від татаро-монгольської навали!

Наші полковники та козацька старшина були не тільки вояками і полководцями, але й мудрими державними діячами, щедрими меценатами.
В руїнах і вогні страшної світової війни наші герої самовіддано йшли на безсмертний подвиг.
Ми маємо своїх святих, маємо унікальні пам'ятки культури та архітектури. Наші собори, та монастирі одні з найдавніших на планеті.Чернігівська земля щедра на талановитих людей.

Уявіть собі, не рідко від слова та справ наших земляків залежала доля народів на цілому континенті!
Тут жили і творили люди! Їхній вік був часто коротким, але сповненим героїзмом. Але чи знаємо ми про них? Чи пишаємося ми величчю нашої історії?
Нехай своє слово скажуть чернігівці!

Нагадаємо, героїв обиратимуть у кілька етапів. Телеканал «Дитинець» вже оприлюднив свій список осіб, які приносили славу нашому краю. Кожен може доповнити цей перелік іменами людей, яких вважають гідними, але не знайшли їх у списку. Для цього можна заповнити форму на сайті webtv.net.ua (зараз ця функція у стадії розробки), надіслати лист на адресу slava@osnova.tv, зателефонувати (624-862)  або надіслати смс (093 265 08 87).

Цей етап триватиме кілька тижнів і наприкінці березня Наглядова рада телепроекту підведе риску - глядачі дізнаються сотню претендентів. Про кожного з них розкажуть в ефірі телеканалу, відбудеться кілька обговорень цих людей та їх ролі в історії нашого краю. До кінця травня триватиме народне голосування, в результаті якого чернігівці оберуть з сотні дванадцять достойників, які стануть фіналістами проекту.

Про кожного з них буде знято фільм і восени розпочнеться другий етап проекту. В результаті обговорення та голосування чернігівці визначать ОДНОГО переможця телепроекту «Слава Чернігова».

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини