Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 01:14:12

"Софія Русова в моєму серці"

13.02.2014   14:50

Під такою назвою пройшла всеукраїнська конференція у Ріпкинській гімназії, у якій уже п’ять років поспіль діє музей – «Центр педагогічної спадщини Софії Русової».

Сьогодні в плеяді відомих вітчизняних педагогів сяє ім’я уродженки села Олешні Ріпкинського району Софії Русової, якій у лютому виповнилося 158 років від дня народження, а також минуло п’ять років із часу заснування її музею у Ріпкинській гімназії.

Чудова кімната-музей Софії Русової, де все з великою любов’ю створено роками учнів та вчителів. І всюди цитати мудрої просвітительки. Вона говорила: «Велике слово школа! Це скарб найкращий кожного народу. Це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту».

На зустрічі виступили господарі і гості, були вручені дипломи лауреатів премії імені Софії Русової вчителям шкіл Ріпкинщини та сувенірні відзнаки «З іменем Софії в серці».

Отже, зустріч відбулася. Як говорила Софія Русова: «Немає дитини, яка б у належних умовах, за вмілого навчання і виховання не виявила б свого самобутнього, неповторного таланту».

http://chodtrk.com.ua/?p=13246

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 178 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 178 нових випадків COVID-19 19:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 жовтня в області зафіксовано 178 нових випадків COVID-19. Зокрема 118 — у Чернігівському районі (в тому числі 69 — у Чернігові), 54 — у Ніжинському, по 2 — у Новгород-Сіверському, Корюківському та Прилуцькому районах. 76 захворілих госпіталізовані

Чернігівська область залишається в «помаранчевій» зоні. Поки що

Чернігівська область залишається в «помаранчевій» зоні. Поки що 19:45

Таке рішення прийняла сьогодні Державна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні взяли заступники голови ОДА Дмитро Синенко та Жанна Шерстюк.

Через перекриття руху на вул. Івана Мазепи в роботу громадського транспорту вносяться тимчасові зміни

Через перекриття руху на вул. Івана Мазепи в роботу громадського транспорту вносяться тимчасові зміни 19:15

На період проведення ремонтних робіт, під час перекриття руху автотранспорту в м. Чернігові на ділянці вул. Івана Мазепи від Площі Перемоги до вул. Музичної з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня (схема додається), вносяться наступні тимчасові зміни в роботу громадського транспорту м. Чернігова:

Початок осінніх канікул у школах Чернігова - з 25 жовтня

Початок осінніх канікул у школах Чернігова - з 25 жовтня 19:08

На виконання доручення чернігівського міського голови управління освіти міської ради проводило опитування серед батьків учнів закладів загальної середньої освіти Чернігова щодо дати осінніх канікул.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 17:29

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.