Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 03:06:29

"Софія Русова в моєму серці"

13.02.2014   14:50

Під такою назвою пройшла всеукраїнська конференція у Ріпкинській гімназії, у якій уже п’ять років поспіль діє музей – «Центр педагогічної спадщини Софії Русової».

Сьогодні в плеяді відомих вітчизняних педагогів сяє ім’я уродженки села Олешні Ріпкинського району Софії Русової, якій у лютому виповнилося 158 років від дня народження, а також минуло п’ять років із часу заснування її музею у Ріпкинській гімназії.

Чудова кімната-музей Софії Русової, де все з великою любов’ю створено роками учнів та вчителів. І всюди цитати мудрої просвітительки. Вона говорила: «Велике слово школа! Це скарб найкращий кожного народу. Це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту».

На зустрічі виступили господарі і гості, були вручені дипломи лауреатів премії імені Софії Русової вчителям шкіл Ріпкинщини та сувенірні відзнаки «З іменем Софії в серці».

Отже, зустріч відбулася. Як говорила Софія Русова: «Немає дитини, яка б у належних умовах, за вмілого навчання і виховання не виявила б свого самобутнього, неповторного таланту».

http://chodtrk.com.ua/?p=13246

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.