Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 грудня, 04:10:53

"Софія Русова в моєму серці"

13.02.2014   14:50

Під такою назвою пройшла всеукраїнська конференція у Ріпкинській гімназії, у якій уже п’ять років поспіль діє музей – «Центр педагогічної спадщини Софії Русової».

Сьогодні в плеяді відомих вітчизняних педагогів сяє ім’я уродженки села Олешні Ріпкинського району Софії Русової, якій у лютому виповнилося 158 років від дня народження, а також минуло п’ять років із часу заснування її музею у Ріпкинській гімназії.

Чудова кімната-музей Софії Русової, де все з великою любов’ю створено роками учнів та вчителів. І всюди цитати мудрої просвітительки. Вона говорила: «Велике слово школа! Це скарб найкращий кожного народу. Це ключ золотий, що розмикає пута несвідомості, це шлях до волі, до науки, до добробуту».

На зустрічі виступили господарі і гості, були вручені дипломи лауреатів премії імені Софії Русової вчителям шкіл Ріпкинщини та сувенірні відзнаки «З іменем Софії в серці».

Отже, зустріч відбулася. Як говорила Софія Русова: «Немає дитини, яка б у належних умовах, за вмілого навчання і виховання не виявила б свого самобутнього, неповторного таланту».

http://chodtrk.com.ua/?p=13246

Останні новини Чернігівщини

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб 21:44

У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб. У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб.

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога

У Чернігові сім’ям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України надаватиметься одноразова матеріальна допомога 21:21

Це стосується військових, які з 24 лютого 2022 року забезпечували оборону України, захищали населення та інтереси держави у зв’язку з російською військовою агресією проти України.

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі

За вчинення ДТП з 14 загиблими – 9 років позбавлення волі 21:16

​За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури мешканця Чернігівського району визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби

Поліція Чернігівщини дбає про безпеку громадян в темний час доби 21:12

Щодня для підтримання правопорядку в області залучають додаткові піші та автомобільні наряди, які патрулюють вулиці у темний час доби.

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист

Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист 20:58

29 листопада у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося засідання "круглого столу" на тему "Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист".

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини