Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 10:02:26

Книги Чернігівщини презентовано на міжнародній виставці-ярмарку

21.12.2011   12:46

18 грудня в Українському домі стартувала II Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книжкові контракти», організована Державним комітетом телебачення і радіомовлення України під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Книги Чернігівщини на виставці презентувало управління у справах преси та інформації облдержадміністрації. На загальному стенді було розгорнуто експозицію продукції видавництв «Аспект-Поліграф», «Десна Поліграф», ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс „Десна“», видавця Лозового В. М. тощо.

Особливе місце на стенді посіли видання серії «Рідні джерела», надруковані у рамках обласної програми видання соціально значимої літератури.

Цього року у виставці взяли участь близько 100 видавців та видавничих організацій з різних областей України, які представили широкому загалу кращі зразки книжкової продукції. Також у програмі заходу — зустрічі з популярними письменниками, автограф-сесії, цікаві презентації книжкових новинок, круглі столи тощо.

В урочистій церемонії відкриття виставки взяли участь перший заступник голови Держкомтелерадіо України Анатолій Мураховський, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін.

Як зазначив Анатолій Мураховський, цього разу виставка зорієнтована переважно на юного читача, що є особливо важливим, адже кожен юний українець повинен виростати з книжкою в руках, інтелектуально розвиненою людиною.

Кроком до реалізації цієї високої мети стала благодійна акція зі збору книжок для дітей, позбавлених батьківського піклування. До неї долучилося і управління у справах преси та інформації, передавши вихованцям дитячих будинків та шкіл-інтернатів України бібліотеку видань місцевих авторів Чернігівщини.

Чималу увагу дітей та їх батьків привернув також стенд чернігівських дитячих письменниць Алли Сокол, Тетяни Пакалюк та Маргарити Бордонос, які особисто представляли свої твори на виставці.

II Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книжкові контракти» триватиме до 20 грудня. Останній день її роботи обіцяє бути не менш насиченим, ніж попередні. Зокрема, цього дня на центральному майданчику виставки відбудеться церемонія нагородження лауреатів премії імені В’ячеслава Чорновола 2011 року.

Останні новини Чернігівщини

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41

За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.

5 січня: цей день в Україні і світі

5 січня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини