Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 15:02:09

Книги Чернігівщини презентовано на міжнародній виставці-ярмарку

21.12.2011   12:46

18 грудня в Українському домі стартувала II Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книжкові контракти», організована Державним комітетом телебачення і радіомовлення України під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Книги Чернігівщини на виставці презентувало управління у справах преси та інформації облдержадміністрації. На загальному стенді було розгорнуто експозицію продукції видавництв «Аспект-Поліграф», «Десна Поліграф», ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс „Десна“», видавця Лозового В. М. тощо.

Особливе місце на стенді посіли видання серії «Рідні джерела», надруковані у рамках обласної програми видання соціально значимої літератури.

Цього року у виставці взяли участь близько 100 видавців та видавничих організацій з різних областей України, які представили широкому загалу кращі зразки книжкової продукції. Також у програмі заходу — зустрічі з популярними письменниками, автограф-сесії, цікаві презентації книжкових новинок, круглі столи тощо.

В урочистій церемонії відкриття виставки взяли участь перший заступник голови Держкомтелерадіо України Анатолій Мураховський, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін.

Як зазначив Анатолій Мураховський, цього разу виставка зорієнтована переважно на юного читача, що є особливо важливим, адже кожен юний українець повинен виростати з книжкою в руках, інтелектуально розвиненою людиною.

Кроком до реалізації цієї високої мети стала благодійна акція зі збору книжок для дітей, позбавлених батьківського піклування. До неї долучилося і управління у справах преси та інформації, передавши вихованцям дитячих будинків та шкіл-інтернатів України бібліотеку видань місцевих авторів Чернігівщини.

Чималу увагу дітей та їх батьків привернув також стенд чернігівських дитячих письменниць Алли Сокол, Тетяни Пакалюк та Маргарити Бордонос, які особисто представляли свої твори на виставці.

II Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книжкові контракти» триватиме до 20 грудня. Останній день її роботи обіцяє бути не менш насиченим, ніж попередні. Зокрема, цього дня на центральному майданчику виставки відбудеться церемонія нагородження лауреатів премії імені В’ячеслава Чорновола 2011 року.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.