Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 11:43:28

До уваги літераторів, публіцистів, науковців

14.12.2013   11:35

Шановні поети, письменники, публіцисти, науковці, літературно обдаровані жителі Чернігівської області! Якщо ви є автором твору, який ви вважаєте гідним друку; якщо ви не маєте змоги видати його власним коштом; якщо ви бажаєте, щоб з вашим доробком могла ознайомитись якнайбільша кількість жителів області, — запрошуємо взяти участь у конкурсі на його безкоштовне видання.

Відповідно до обласної Програми підтримки розвитку інформаційно-видавничої сфери Чернігівщини на 2012–2015 роки Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації здійснює прийом рукописів авторів з Чернігівської області для подальшого відбору та видання у 2014 році.

Протягом І кварталу 2014 року отримані рукописи будуть винесені на розгляд обласної комісії з питань сприяння розвиткові вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження, яка прийматиме рішення про їх включення до тематичного плану видання творів авторів Чернігівщини на 2014 рік.

Рукописи, визнані комісією найкращими (з огляду на актуальність тематики, літературну та стилістичну довершеність, суспільну значимість), будуть включені до тематичного плану і випущені у 2014 році накладом до 500 примірників за кошти обласного бюджету.

Автори надрукованих творів отримають безкоштовно 10 примірників, 50 примірників буде виділено для розповсюдження на презентаційних заходах, решта накладу — безкоштовно розповсюджена серед бібліотечних закладів області.

Виплата гонорарів чи іншої винагороди авторам не передбачена.

Для участі у програмі необхідно до 1 лютого 2014 року подати до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11, к. 7):
— завершений рукопис твору у друкованому та електронному вигляді;
— дві рецензії визнаних літераторів або науковців;
— відомості про автора (авторський колектив, упорядника) та контактні дані.

Не приймаються заявки від авторів, книги яких видавалися за кошти обласного бюджету у 2012–2013 роках, а також будь-які заявки щодо випуску навчальних підручників, посібників, буклетів, бюлетенів, альманахів, періодичних видань.
У разі невключення поданого твору до тематичного плану на 2014 рік авторам гарантується знищення наданих рукописів.
За більш детальною інформацією прохання звертатися за телефоном: (04622) 4-11-07.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини