Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 лютого, 09:52:15

Вручено премії імені Михайла Коцюбинського за 2013 рік

17.09.2013   20:05

17 вересня у рамках заходів до 149-ї річниці від дня народження М.М.Коцюбинського в саду літературно-меморіального музею-заповідника відбулося урочисте вручення обласної премії імені Михайла Коцюбинського за 2013 рік.

Звертаючись до присутніх, в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика відмітив, що за понад 20 років існування почесне звання лауреатів премії здобули більше 100 видатних письменників, музикантів, акторів, художників та інших талановитих особистостей. Нею відзначаються не тільки митці нашого краю, а й письменники з інших куточків української держави.

“Дуже знаковим є те, що премія давно вийшла за межі Чернігівщини. Її лауреати живуть у Львові, Києві, Канаді і навіть у Австралії. Та переважна більшість все-таки наші земляки, уродженці Чернігівської області, які своєю творчістю прославляють рідний край”, – підкреслив він.

Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка він привітав лауреатів премії імені Михайла Коцюбинського за 2013 рік, побажав успіхів в усіх починаннях, щастя, здоров’я та наснаги.

Цьогоріч премією ім. М.М. Коцюбинського відзначено:

у номінації “Поезія” – Олександра Степановича Ярового, за книгу “Небесна твердь”;

у номінації “Проза” – Володимира Івановича Сенцовського, за книги “Глибинка, повита туманом” та “Лава під каштанами”;

у номінації “Народознавство – Івана Михайловича Забіяку, за книгу “Епістолярна спадщина Василя Горленка”;

у номінації “Театрально-музичне мистецтво” – Василя Григоровича Нечепу, за реалізацію проекту “Уклін тобі, Тарасе”;

у номінації “Декоративне та образотворче мистецтво” – Ольгу Вікторівну Костюченко, за відродження і розвиток традиційного чернігівського мистецтва вишивки, вибійки та писанкарства.

Останні новини Чернігівщини

Схема із житлом для сироти з Ічнянщини: замість міської чи приміської квартири - хата у глухому селі 09:20

Щорічно з державного бюджету надаються субвенції місцевим бюджетам для придбання житла сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. У 2021 році Чернігівщина отримала для сиріт понад 30 мільйон гривень.

8 лютого: Цей день в Україні та в світі

8 лютого: Цей день в Україні та в світі 09:00

ДЕНЬ 350 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 350 RUSSIAN AGRESSION

Акція «Любов – це дарувати цікаве та корисне, або  Подаруй бібліотеці книгу!»

Акція «Любов – це дарувати цікаве та корисне, або Подаруй бібліотеці книгу!» 19:56

14 лютого – не тільки День святого Валентина, але й Міжнародний день дарування книг. Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка запрошує всіх охочих долучитися до акції, приуроченої до цієї дати,

Чернігівщина: Про підсумки проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2021року

Чернігівщина: Про підсумки проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2021року 14:13

Протягом 2022 року на Чернігівщині податкові декларації про майновий стан і доходи за 2021 рік подали 6583 громадянина, які задекларували понад 2 млрд грн доходів. Із загальної кількості декларантів 2542 громадянина, які обов’язково повинні задекларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 29,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 5,2 млн грн військового збору.

В Україні вперше діятиме окрема заборона на вилов щуки 13:12

Щука – бажаний улов для багатьох любителів риболовлі. Та невдовзі рибалкам доведеться зробити перерву, необхідну для успішного відновлення популяцій цього цінного виду прісноводних хижаків.