Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 10:27:09

У Чернігові презентували міжнародний проект “Україна–Грузія – точки перетину”

20.07.2013   11:29

У Чернігові презентовано міжнародний проект “Україна–Грузія – точки перетину”.

У центрі Чернігова – на Алеї героїв – просто неба пройшла персональна виставка грузинського фотографа Діани Оганової (Dikarka) та відбувся виступ грузинської співачки Аніко Долідзе з гуртом джазових музикантів. Усі охочі також мали змогу ознайомитися з виставкою прикрас із грузинської емалі “мінанкарі”.

За словами куратора проекту “Зелена сцена” Олесі Федоренко, задум представити українсько-грузинські точки перетину виник спонтанно.

“Спочатку була ідея організувати концерт грузинських музикантів, з якими ми вже співпрацювали під час фестивалю Chernihiv Jazz Open, а потім підтягнулася фотовиставка”, – сказала вона. Федоренко також зазначила, що заходом навіть зацікавилися представники Посольства Грузії в Україні. “Можливо, наш захід стане якоюсь сходинкою у розвитку українсько-грузинських культурних контактів”, – припустила куратор “Зеленої сцени”. Вона назвала символічним той факт, що учасниками сьогоднішньої “Зеленої сцени” стали грузини, які люблять Україну, й українці з грузинськими коренями, які виросли в Україні.

Довідка УНІАН: “Зелена сцена” – соціально-культурний і туристичний проект, що триває у Чернігові кожної п’ятниці з травня до жовтня. Під відкритим небом проходять виступи музикантів, демонструються виставки, працює хендмейд–алея, свою творчість представляють майстри і художники.


http://culture.unian.net/ukr/detail/194725

Останні новини Чернігівщини

Громади Чернігівщини отримали 17 новеньких шкільних автобусів 10:17

Учора в Чернігові, Ніжині і Прилуках шкільний автотранспорт передали громадам області. Автобуси поїхали в Березнянську, Городнянську, Киїнську, Козелецьку, Куликівську, Вертіївську, Комарівську, Лосинівську, Мринську, Ладанську, Срібнянську, Сухополов'янську, Корюківську, Сновську, Понорницьку і Новгород-Сіверську громади.

Поліція Чернігівщини викрила організоване злочинне угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від військової служби 09:56

Медики систематично заробляли на військовозобов’язаних, одержуючи неправомірну вигоду за формування фіктивного пакету медичних документів на підставі яких в подальшому їх визнавали не придатними до військової служби за станом здоров'я з подальшим виключенням з військового обліку.

Реконструкція тепломереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги не впливає на подачу тепла й гарячої води споживачам КП «Теплокомуненерго» 09:15

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» повідомляє, що роботи з реконструкції теплових мереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги виконуються у відповідності до умов договору з підрядною організацією.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20

У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини