Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 03:58:56

«Чернігів стародавній» підписав угоду про співпрацю з Музеєм історії Десятинної церкви

16.07.2013   08:27Агенцiя

Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» підписав угоду про співпрацю з Музеєм історії Десятинної церкви.

Параскева Чернігівська

Параскева Чернігівська

Ця угода сприятиме вдосконаленню організації співпраці з питань історичної та культурної спадщини українського народу, проведення наукової та науково-просвітницької роботи.

Передбачається співпраця з таких напрямів:
— організація та вдосконалення науково-дослідної роботи;
— участь у розробці спільних наукових тем, програм та проектів;
— підготовка, рецензування та видання спільних наукових, науково-практичних, науково-методичних і науково-просвітницьких видань;
— організація та проведення спільних наукових і науково-практичних семінарів, круглих столів, конференцій;
— створення можливостей для проходження наукових стажувань та підвищення кваліфікації наукових співробітників, екскурсоводів;
— організація та проведення спільної науково-просвітницької та інформаційної роботи, зокрема проведення виставок, екскурсій, прес-конференцій;
— обмін науковими і науково-методичними виданнями та інформацією.

Минулого року угоди про співпрацю Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» підписав із Українським інститутом національної пам’яті, Старобілоуським історичним комплексом, Чернігівським Національним педагогічним університетом ім. Т.Г. Шевченка та Чернігівським державним інститутом економіки і управління.

Довідка. Музей історії Десятинної церкви створено 9 квітня 2012 року. Відповідний наказ Мінкультури було видано з урахуванням особливої історико-культурної цінності залишків фундаментів церкви Успіня Пресвятої Богородиці (Десятинної) в Києві та інших археологічних об’єктів VIII—XIX ст., що знаходяться на її території та входять до складу пам’ятки археології національного значення «Місто Володимира – дитинець стародавнього Києва з фундаментами Десятинної церкви», необхідності збереження та популяризації історичного минулого нашої держави, а також з метою належного виконання розпорядження Президента України від 17 вересня 2004 року № 217 «Про музеєфікацію залишків церкви Богородиці (Десятинної) в м. Києві» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 року № 1311 «Про проведення археологічних досліджень та музеєфікації залишків фундаментів Десятинної церкви» на підставі Положення про Міністерство культури України та статті 7 Закону України «Про музеї та музейну справу».

«Чернігів стародавній»

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини