Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 травня, 05:31:08

Як музиканти концесії "ПерсонА 38" працюють над рок-оперою "Стіна"

05.03.2013   13:10Агенцiя

Музично-драматична концесія “ПесонА 38” продовжує роботу над створенням рок-опери “Стіна”. До вашої уваги інтерв’ю з кількома музикантами концесії, а саме Андрій Шенгерей (бас-гітара, художній керівник концесії), Андрій Галамага (соло-гітара), Валентин Гут (клавіші).

– Чи є у тебе досвід роботи у великому колективі і наскільки складно або легко тобі працювати в “Персона 38”?

А.Ш.: Працювати не складно, у нас сформований хороший колектив. Ми практично завжди знаходимо спільну мову, хоча іноді хтось з учасників свій характер показує.

А.Г.: Досвід роботи є, я працював у філармонії, в декількох великих колективах, тому мені легко працюється в концесії “ПерсонА 38”.

В. Г.: Найбільшим колективом в якому я працював є “ПерсонА 38”. Я не бачу ніяких труднощів для свого розвитку в цьому колективі.

– Які труднощі виникають при створенні музичної частини рок-опери?

А.Ш.: У порівнянні з оригінальним студійним альбомом “The Wall”, наша версія прозвучить сучасніше, потужніше, цікавіше. У процесі написання партитур виникає проблема аранжування. Для того щоб твір став сучасним та цікавим для слухача треба зробити якісні партитури, які б відповідали оригіналу, однак звучали більш динамічно.

А.Г.: Основною складністю я вважаю наявність в постановці 90-го року (Берлінський концерт. – авт.) Роджера Уотерса симфонічного оркестру. У нас в даний момент немає симфонічного оркестру.

В.Г.: Найбільша складність для мене як для клавішника – це підібрати певний звуковий ефект для композиції, тому що більшість людей, які прийдуть слухати наш продукт хочуть почути те що вони вже чули в 79-му році (студійний альбом – авт.) або в 82-му році у фільмі Алана Паркера (“The Wall” – авт.). Дуже важливим є процес опрацювання моїх партій.

– Які композиції ти вважаєш найбільш складними?

А. Ш.: Ті, в яких використовується багато гітарних ефектів, наприклад “Don’t live me now”, “Empty Spaces”.

А.Г.: Композиції з участю хору. Для мене складно точно вивчити гітарні соло, хоча я не назвав би Девіда Гілмора великим техніком.

В.Г.: Найскладніша композиція, на мій погляд, є “The Trial”. Оскільки в створенні цієї композиції приймав участь цілий симфонічний оркестр, а повторити це звучання на синтезаторах і за допомогою скрипки досить не просте завдання.

– Які на твій погляд найцікавіші композиції в даній рок-опері?

А. Ш.: Всі, тому як вони пов’язані між собою. Це переживання головного героя від початку до кінця, вони у своєму роді всі унікальні.

В.Г.: Для слухача – “Another brick in the wall. part II ”, тому як вона є найбільш відома. Для мене “Don’t live me now”, вона просто божественна, я навіть не знаходжу потрібних слів щоб описати її.

– Ким ти себе бачиш у найближчі п’ять років? Твої творчі плани?

А. Ш.: Підвищити рівень музичної освіти, самоосвіти. Хочу спробувати себе в якості композитора і аранжувальника.

А.Г.: Працювати над собою і музикою. Приймати участь у нових музичних проектах.

В.Г.: Оскільки я навчаюся в 11-му класі ЗОШ № 3, мені доведеться залишатися в Чернігові, що б отримати вищу освіту і продовжувати роботу в музично-драматичного концесії “Персона 38”. Змінювати колектив я не хочу, тому що мені цікаві всі наші проекти. У планах придбати новий синтезатор та електро-орган.

Прес-секретар МГО ЦПМ “Апельсин” Лук’янов Дмитро

Останні новини Чернігівщини

«Допомога і всебічна підтримка мешканців громади – мій пріоритет у службі», – поліцейський офіцер Ічнянської громади Олександр Генці 11:09

29-річний Олександр Генці став першим на Чернігівщині поліцейським офіцером громади. «Шериф» служить в рідній Ічнянській територіальній громаді і йому близьке гасло «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати».

Сенсорний кіоск вже біля художнього музею імені Галагана на Валу 11:06

Біля Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відкрили перший туристичний сенсорний кіоск, який реалізується у рамках проєкту регіонального розвитку «Чернігівське князівство від тисячолітньої історії до сучасної туристичної промоції». Ще до початку війни з метою популяризації туристичного потенціалу області було придбано 8 сенсорних кіосків.

Представники 5 країн ЄС та УВКБ ООН на Чернігівщині: що вже зроблено і в чому може полягати подальша допомога 11:04

Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надає різнопланову підтримку жителям Чернігівщини з моменту, коли постраждалі території стали доступні гуманітарним організаціям. За цей час напрями допомоги суттєво розширилися: від гуманітарних вантажів до програм з відновлення житла.

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло 11:00

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 травня затвердив персональний склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна та положення про діяльність цієї комісії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам 10:56

Упродовж минулого тижня (з 22 по 29 травня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 202 чоловіка особового складу та 72 одиниці основної й спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ