Презентація Чернігівщини книжкової
Угода про співпрацю Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, ради Товариства "Чернігівське земляцтво" в м. Києві на 2012 рік
Угода про співпрацю Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, ради Товариства "Чернігівське земляцтво" в м. Києві на 2012 рік розпочинається такою преамбулою: "Керуючись взаємним прагненням поглиблювати співпрацю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Чернігівщини та Товариства "Чернігівське земляцтво" в м. Києві в розв'язанні актуальних питань економічного та соціально-культурного життя області, пропагуванні духовних надбань Чернігово-Сіверського краю, враховуючи необхідність об'єднання зусиль для належного відзначення 210-річчя Чернігівської губернії та 80-річчя Чернігівської області, Сторони зобов'язуються: …"
Далі йде великий перелік запланованих спільних справ на минулий рік. Серед них є й такі: "Забезпечити постійний обмін інформацією про діяльність земляцтва та добрі справи у розбудові економіки, духовності і матеріального добробуту Чернігівщини. Сприяти розміщенню в земляцькому часописі "Отчий поріг" та обласних ЗМІ інформації про спільні заходи, проведені в містах, районах області.
Спільно з Чернігівською обласною державною телерадіокомпанією "Сівер-центр" підготувати цикл передач про діяльність Товариства та видатних земляків."
Ця робота постійно проводиться нашими ЗМІ.
Також на виконання Угоди управлінням у справах преси та інформації облдержадміністрації вже традиційно кілька років поспіль до бібліотеки земляцтва для проведення презентаційних заходів передаються книжки чернігівських авторів, видані за кошти обласного бюджету за програмою "Українська книга".
У рамках підготовчих заходів до річних зборів земляків, 22 січня, у День Соборності та Свободи України, близько 40 примірників нових видань письменників та фотохудожників Сіверського краю передані для земляків у Києві голові ради Товариства "Чернігівське земляцтво" в м. Києві Віктору Ткаченку та його першому заступнику Тетяні Літошко.
Презентаційні фотоальбоми "Чернігово-Сіверська земля" та іміджеві книжки про наш славетний край передані також заступнику директора Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ при Президентові України Миколі Солосі для навчально-методичної бібліотеки цього закладу.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.