Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 жовтня, 00:16:49

Вийшла друга книга Василя Чепурного

28.12.2012   13:20Агенцiя

Друга книга Василя Чепурного, голови чернігівської обласної "Просвіти" імені Т.Шевченка "В осім барку", вийшла друком у менській друкарні "Домінант".

Цього разу у книзі значне місце займають записи з поїздки редактора "Сіверщини" у США - "Запасний світ. Америка". Там багато влучних спостережень, міркувань про журналістику і американські принципи життя.

Але є і продовження колонки редактора та щоденникових записів. Є і літературознавчі ремінісценції, як то російська література очима Валерії Новодворської та завершення нашумілої дискусії з Володимиром Базилевським. Василь Чепурний продовжує діагностувати розпад Російської Федерації - з цитуванням російських авторів.

У книзі знайдуть себе сотні чернігівців та киян, з якими спілкується автор - ті оцінки не завжди будуть похвальними, зате щирими. Є в книзі "В осім барку" і особисті - ліричні та інтимні переживання автора

Перше представлення книги очікується традиційно для Василя Чепурного, уродженця Сосниччини - в музеї Олександра Довженка у Сосниці.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини