Прилуцький Паганіні
Автор: Чому саме цей композитор? Аня: Тому що він займався на скрипці кожного дня по десять годин.
Зовсім недавно вихованка музичної школи нашого міста Аня Ліпкіна перемогла на конкурсі скрипалів та віолончелістів, який проходив у Шостці. На питання: “З яким настроєм їхала на конкурс?” дівчинка відповіла, що була налаштована завоювати друге місце. Але доля розпорядилася по-іншому.
Директор музичної школи Вікторія Копасова переповіла нам історію із врученням нагород: “Спочатку нагородили дипломами за участь тих, хто не отримав ніякого місця, потім третє, друге, перше місце… А про Аню ні слова. Вона вже почала хвилюватися, аж коли голова журі, Заслужена артистка України, керівник камерного оркестру старовинної та сучасної музики “Ренесанс” Сумської обласної філармонії Людмила Стичук сказала, що дуже хотіла б виокремити нашу ученицю… Ось так ми привезли гран-прі!”.
Із розмови з Анею починаєш розуміти, що її перемога – це не випадковість, адже вона щодня займається на скрипці по дві години, тоді як для деяких дітей за дверима музичної школи навчання закінчується. Але це не єдина причина. Багато її рідних також грають на музичних інструментах: батько Володимир (барабани, скрипка, фортепіано), тітки Аліна (скрипка; колись викладала в музичній школі, а зараз грає у двох симфонічних оркестрах) та Алла (фортепіано). А ще, за словами Вікторії Копасової, дівчина має ідеальний слух: “Наскільки це можливо, адже, по суті, ідеального нічого нема”.
До музичної школи, де займається вже три роки, Аня пішла з ініціативи мами. Хоча це був і не її особистий вибір, дівчинка анітрохи не шкодує. Навіть навпаки: обрала другим фахом фортепіано та мріє займатися ще й вокалом. Із музики наша переможниця слухає виключно класику. Її улюблені композитори – Девід Гарет і, як ви вже здогадалися, Ніколо Паганіні.
Іван Бездомний
Викладач музики Галина Проценко: “Я відчуваю дуже велику відповідальність перед цією дитиною: за сорок років роботи вона в мене перша така. Тому ми будемо докладати всіх зусиль, щоб Аня брала участь у конкурсах та фестивалях, а також робитимемо її сольні концерти”.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.