Робоча поїздка Глави Уряду
12 травня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відвідає Чернігівську область з робочою поїздкою.
Під час робочої поїздки Глава Уряду ознайомиться з діяльністю чернігівського автозаводу та відвідає кілька медичних закладів у м.Чернігів.
О 14.00 під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбудеться виїзне засідання Кабінету Міністрів України.
Трансляція засідання за посиланням https://youtu.be/Ce27xLQZwRI
О 15.00 відбудеться прес-брифінг Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля за результатами робочої поїздки до Чернігівської області.
Трансляція брифінгу за посиланням https://youtu.be/GxB8oKTCQEg
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.