Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 15:29:59

Роман "Безбатченки" презентують у Прилуках

07.04.2017   12:00Агенцiя

7 квітня, о 12-й годині в Прилуцькій міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбудеться презентація роману «Безбатченки». Це – перший літературний твір письменника і журналіста з Бобровиці Григорія Андрійовича Войтка, який особисто зустрінеться і поспілкується із зацікавленою читацькою аудиторією міста над Удаєм.

Книга «Безбатченки» Григорія Войтка, що вийшла друком у чернігівському видавництві ПАТ «ПВК "Десна"», неодмінно знайде чимало своїх читачів. Вона, як урок з минулого, який варто усвідомити, аби зробити висновки. Не знаючи, що було колись, хіба можна знати достеменно, чому сьогодні живемо так, як живемо? І чи зможемо хоча б спрогнозувати день завтрашній українського села?

Своїм змістом роман охоплює вельми непростий в історичному аспекті період колгоспного села – повоєнний час, роки так званої хрущовської відлиги. І цим ніби перегукується з одним із найбільш гострокритичних творів минулого століття про село в повоєнному вимірі – оповіданням Олександра Солженіцина «Матрьонін двір», де утверджується думка, що не буває села без праведника.

У романі Григорія Войтка теж є сільські праведники і є пристосуванці-грішники. Вони, розгортаючи сюжетну лінію, перебувають у постійному двобої, де, на жаль, не завжди одержують перемогу праведники. Бо до істини шлях тернистий.

Григорій Войток наситив свій роман багатьма доброзичливими і негативними яскравими персонажами, а швидка зміна подій робить твір читабельним і дуже цікавим.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.