Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 12:55:04

Прес-конференція "Соціальний театр – мода на добре мистецтво"

07.04.2017   10:30Агенцiя

Початок прес-конференції 7 квітня о 10.30

Місце проведення - Читальна зала №2 Наукової бібліотеки Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, 3 поверх центрального корпусу.

Модератор конференції «Соціальний театр – мода на добре мистецтво» – Тетяна  Маринащенко (керівник соціального проекту Громадської організації Міський молодіжний центр «Жменя») телефон 097-367-8016

Учасники:
1.Проректор Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка з культурно-виховної роботи  доц., к.іст.н. Анатолій Тимошенко:
Інформація про особливості та інновації естетичного виховання в студентському середовищі та за межами університету разом із громадськими організаціями.

2. Голова правління Громадської організації Міський молодіжний центр «Жменя» - Регіна Гусак.
Інформація про початок реалізації нового соціокультурного проекту «Соціальний театр - мода на добре мистецтво», його цілі, завдання, адресатів та виконавців.

3.Художній керівник колективу – Марина Каранда, к. філос. н., доцент кафедри філософії та культурології:
Інформація про склад студентського соціального театру, його формування, кастинги, гастрольну діяльність областю та Україною. Про зміст театрального сезону та особливості колективу у формуванні активної соціальної волонтерської позиції.

4. Заступник директора з виховної роботи Навчально-реабілітаційного центру №2 – Зуб Вікторія Дмитрівна
Інформація про співпрацю ГО «ММЦ «Жменя» з Навчально-реабілітаційним центром №2  та іншими навчальними закладами та ГО для людей з особливими потребами.

Останні новини Чернігівщини

Енергія і ліризм Бетховена у ХХ “Сіверських музичних вечорах”

Енергія і ліризм Бетховена у ХХ “Сіверських музичних вечорах” 12:48

Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, всесвітньо відомий піаніст Антоній Баришевський та Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм 18 червня представили на суд глядачів своє бачення Концерту для фортепіано з оркестром №5 мі-бемоль мажор “Імператор” Людвіга ван Бетховена. Диригував оркестром заслужений артист України Андрій Шевчуковський.

Прилуки: групове консультування директорів закладів освіти

Прилуки: групове консультування директорів закладів освіти 12:30

Відбулось групове консультування директорів закладів загальної середньої освіти на тему «Річне планування освітнього процесу в закладі освіти».

Ніжин: турнір з мініфутболу пам’яті Миколи Петруха та Дмитра Тернового

Ніжин: турнір з мініфутболу пам’яті Миколи Петруха та Дмитра Тернового 12:15

18 червня, на території ЗОШ № 9 відбувся традиційний турнір з мініфутболу. Змагання присвячене пам’яті Миколи Петруха та Дмитра Тернового.

Вітали випускників Академії Державної пенітенціарної служби. ФОТОрепортаж

Вітали випускників Академії Державної пенітенціарної служби. ФОТОрепортаж 12:06

18 червня в Чернігові біля Пагорба Слави відбулися урочистості з нагоди шостого випуску молодих офіцерів Чернігівської Академії Державної пенітенціарної служби.

У Чернігівській ОДА презентували проєкт підтримки українських аграріїв

У Чернігівській ОДА презентували проєкт підтримки українських аграріїв 11:59

Представники Програми міжнародної технічної допомоги «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі - Україна» UAFATA презентували сьогодні проєкт «Підтримка Європейського інвестиційного банку інвестиційних проєктів в аграрній галузі – Україна».