Брифінг з народним депутатом Вікторією Пташник
15 липня до Чернігова приїжджає народний депутат України, юристка та член партії ДемАльянс Вікторія Пташник.
О 17:30 у сквері ім. М.М. Попудренка (центр міста, Красна площа) відбудеться зустріч з мешканцями міста та журналістами.
Вікторія є одною з ініціаторів законопроекту №4496 щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг, прийнятий Верховною Радою 12 липня.
Контактна особа: 093 593 02 77, Романова Тетяна.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.