Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 12:02:53

"Житлово-будівельні кооперативи: від елітного житла – до об’єктів обкрадання. Як місцева влада захищає своїх громадян"

09.10.2015   11:00Агенцiя

Засідання «круглого» столу на тему: «Житлово-будівельні кооперативи: від елітного житла – до об’єктів обкрадання. Як місцева влада захищає своїх громадян».

09.10.2015 р., Чернігів, вул. Воровського, 10, прес-клуб товариства «Просвіта», 11:00, контакти: 063 99 89 560, lyubapotapenko@ukr.net

Група чернігівців – представників кооперативних будинків (житлово-будівельних кооперативів) і журналістка Любов Потапенко – запрошують до обговорення актуальної теми, крім власників кооперативних квартир, представників управління ЖКГ міської ради, профільного департаменту облдержадміністрації, представників міської прокуратури та міліції, юристів.

Привід: минає рік, як міська міліція «розслідує» кримінальне провадження про підроблення документів, через які страждають десятки тисяч чернігівців.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА 10:33

У 2020 році в Чернігівській області народилися 5925 малюків (3010 хлопчиків та 2915 дівчаток). Щоденно на світ з’являлися, у середньому, 16 немовлят. Дві третини дітей народилися у містянок.