Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 18:37:30

Wedding deluxe show – перша світська подія зими

18.11.2011   16:00Агенцiя

Весільний салон Slanovskiy, Event Studio OTF-Performance та ресторан “Gradeckiy” під час прес-конференції презентують нову світську подію Чернігова -Wedding deluxe show.

Wedding deluxe show – це перш за все виставка ексклюзивних послуг для організації весілля та свята. На захід запрошують відомих та впливових людей Києва, Чернігова, Славутича та області. Сам захід відбудеться 3 грудня о 18.00 в ресторані “Gradeckiy”.

Гості шоу зможуть отримати повне уявлення про тенденції розвитку весільної та вечірньої моди, а також насолодитися цікавою програмою. Адже крім модних показів на них очікують конкурс стилістів та візажистів, виставка робіт весільних фотохудожників з усієї України (за підтримки Національної спілки фотохудожників України), презентація міні-фільму “Love Story Оксани Тунік-Фриз”, дегустація вишуканих страв та розважальна шоу-програма за участю Антоніни Матвієнко (фіналістка шоу “Голос країни”), а також багато несподіванок та сюрпризів.

Організатори планують зробити проведення такого заходу традиційним.

Учасники прес-конференції:
Юлія Швидка – директор салону Slanovskiy
Оксана Тунік-Фриз – директор Event Studio OTF-Performance
Оксана Голубова – директор ресторану “Gradeckiy”

Час та місце проведення прес-конференції: 18 листопада, 16.00, салон Slanovskiy (вул. Коцюбинського, 60/4).

Контакти:
Татьяна Пекур, PR-менеджер Event Studio OTF-Performance
063-62-86-831
e-mail: t.pekur@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07

Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.

Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04

Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57

Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.