«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: визначено перші команди, які представлять Чернігівщину на всеукраїнському етапі
Сьогодні стартував четвертий (обласний) етап ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». За першість з волейболу серед дівчат змагались п’ять команд, які стали переможцями у своїх районах.
«Це фінішна пряма. Ще пару ривків і ми будемо представляти нашу область у Києві на всеукраїнському фіналі. Ви вже молодці, адже пройшли такий довгий та нелегкий шлях. Бажаю вам наснаги. Нехай переможе сильніший», – звернувся до юних спортсменок заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
«Мені дуже подобається волейбол саме тому, що це команда гра. Спочатку було досить важко, але ми впоралися і ось тепер представляємо наш район на обласних змаганнях», – розповіла Діана, учасниця команди Прилуцького ліцею № 1 ім. Георгія Вороного.
У результаті запеклої боротьби перемогу здобула команда Гончарівського ліцею, яку особисто приїхав підтримати голова селищної ради Віталій Рудник.
Цього ж дня змагались за вихід до обласного етапу ще з одного виду спорту – футзалу. Тут сильнішими стали гравці Чернігівської загальноосвітньої спеціалізованої школи фізико-математичного профілю №12.
Нагороди переможцям вручила амбасадора проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» Ольга Бібік.
Нагадаємо, у третьому етапі «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» змагалися 165 команд – це понад дві тисячі учасників з усіх районів області. Загалом провели 226 ігор в таких видах спорту як футзал, волейбол та баскетбол.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.