Дрони та потрібні для керування ними наземні станції вже на озброєнні військових ОК «Північ»
В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако разом з депутатами та депутатками Чернігівської міської ради зустрівся з військовими одного із підрозділів БпЛА ОК «Північ», для яких коштом бюджету Чернігівської міської територіальної громади придбано наземні станції управління дронами та власне самі БпЛА. На це спрямовано 15 млн грн, повідомляє Олександр Ломако.
Військові також продемонстрували як на полі бою використовують різні типи дронів, виконуючи найскладніші бойові задачі.

– Разом з депутатами Чернігівради поспілкувалися з воїнами підрозділу БпЛА. Подякували хлопцям і дівчатам за службу і захист Чернігівщини та України. Побачили ефективну роботу цього обладнання – як різні типи дронів застосовують в залежності від задач.
Часто цю війну називають війною дронів, за якими одне з вирішальних слів на полі бою. Нам важливо і далі підтримувати підсилення цього напрямку, аби зберегти якомога більше життів наших воїнів та допомагати їм ефективно бити ворога. І перемагати не кількістю, а якістю, адже розробники та виробники враховують досвід та побажання бійців, які ці дрони безпосередньо використовують, а місто – фінансує, – говорить Олександр Ломако.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.