Ласунам у свято - радості багато!
Підприємства Чернігова запропонували до Новорічних свят нові солодощі і смачні продукти. Обласна дегустаційна комісія при ДП "Чернігівстандартметрологія" рекомендувала до виробництва торти, зефір, тістечка, що відповідають вимогам нормативних документів.
Про це повідомила секретар комісії Оксана Козинець.
"Три чернігівські виробники кондитерських та хлібобулочних виробів представили нові зразки своєї продукції", - сказала вона.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Альянс маркет" розширило асортимент своєї продукції тістечком "Вечірня казка", тортами "Горішок", "Натхнення", "Пташине молоко шоколадне", рулетом "Медовий з вишнями". Комісія оцінила торги у 5 балів (за 5-бальною системою).
ПАТ "Продовольча компанія "Ясен" представила нове сімейство нових зефірів "Біло-рожевий", "Ванільний", "Сюрприз-преміум зі згущенним молоком". Фахівці оцінили їх на "відмінно".
Найвищі бали отримали і нові вироби ТОВ "Пава" - круасани з начинкою, виріб листковий "Слойка з сиром" та булка "Чернігівська".
"Дегустаційна комісія зробила висновок про те, що представлені зразки продукції відповідають вимогам нормативної документації та рекомендовані до виробництва", - додала Оксана Козинець.
На фото: "Веселий дегустатор" гумористична композиція з дегустаційних продуктів.
Останні новини Чернігівщини
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).