Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 06:10:15

Взаємодія податківців з громадськістю

25.12.2012   09:51

Взаємодія податківців з громадськістю організовується на основі принципів соціального партнерства, забезпечення рівних можливостей, взаємної відповідальності, ефективності, відкритості та прозорості, участі громадськості у формуванні та реалізації податкової політики та невтручання податкових органів у діяльність інститутів громадськості, за винятком випадків, установлених законом.

руки

руки

Така співпраця реалізується у різних формах залежно від цілей, функцій, рівня взаємодії (загальнодержавний, регіональний, місцевий).

Найбільш ефективною формою взаємодії податкових органів та громадськості є публічні консультації. Це форма взаємодії, яка дозволяє обом сторонам бути поінформованими про різні перспективи та пропозиції податкової політики та надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, що ухвалюються податковими органами.
Консультування відбувається шляхом ведення діалогу або дискусії, аналізу, моніторингу та прийняття остаточного рішення.

Міські податківці щодня приймають близько 300 платників податків. Звертаються громадяни з різноманітними питаннями. Так, з початку року було надано 21705 усну консультацію на особистих приймах, 16286 - по телефону, 134 відповіді на письмові запити. На загальних семінарах у податковій інспекції побувало 4602 особи.

Спілкування із засобами масової інформації відбувається у вигляді прес - конференцій, брифінгів, зустрічей з журналістами тощо. Через місцеві Інтернет - сайти мешканці міста можуть дізнатися про останні новини та зміни у податковому законодавстві. Зокрема, податківці співпрацюють з Інформ - агенцією "Чернігівський монітор", офіційним веб - порталом "Чернігівська міська рада", сайтом ТРА "Новий Чернігів", Чернігівською загальнополітичною газетою "Високий Вал", Чернігівським суспільно - інформаційним часописом "Північний Вектор", "Карта Чернігова", "ПіК" та з місцевими газетами і телебаченням.

Успіх консультацій з громадськістю залежить від чітко визначених цілей, очікувань та ефективності їх організації, зокрема, від роботи за результатами проведення заходів, насамперед - від оцінювання пропозицій і зворотного зв'язку із зацікавленими сторонами.
 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини