Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 липня, 12:03:04

Взаємодія податківців з громадськістю

25.12.2012   09:51

Взаємодія податківців з громадськістю організовується на основі принципів соціального партнерства, забезпечення рівних можливостей, взаємної відповідальності, ефективності, відкритості та прозорості, участі громадськості у формуванні та реалізації податкової політики та невтручання податкових органів у діяльність інститутів громадськості, за винятком випадків, установлених законом.

руки

руки

Така співпраця реалізується у різних формах залежно від цілей, функцій, рівня взаємодії (загальнодержавний, регіональний, місцевий).

Найбільш ефективною формою взаємодії податкових органів та громадськості є публічні консультації. Це форма взаємодії, яка дозволяє обом сторонам бути поінформованими про різні перспективи та пропозиції податкової політики та надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, що ухвалюються податковими органами.
Консультування відбувається шляхом ведення діалогу або дискусії, аналізу, моніторингу та прийняття остаточного рішення.

Міські податківці щодня приймають близько 300 платників податків. Звертаються громадяни з різноманітними питаннями. Так, з початку року було надано 21705 усну консультацію на особистих приймах, 16286 - по телефону, 134 відповіді на письмові запити. На загальних семінарах у податковій інспекції побувало 4602 особи.

Спілкування із засобами масової інформації відбувається у вигляді прес - конференцій, брифінгів, зустрічей з журналістами тощо. Через місцеві Інтернет - сайти мешканці міста можуть дізнатися про останні новини та зміни у податковому законодавстві. Зокрема, податківці співпрацюють з Інформ - агенцією "Чернігівський монітор", офіційним веб - порталом "Чернігівська міська рада", сайтом ТРА "Новий Чернігів", Чернігівською загальнополітичною газетою "Високий Вал", Чернігівським суспільно - інформаційним часописом "Північний Вектор", "Карта Чернігова", "ПіК" та з місцевими газетами і телебаченням.

Успіх консультацій з громадськістю залежить від чітко визначених цілей, очікувань та ефективності їх організації, зокрема, від роботи за результатами проведення заходів, насамперед - від оцінювання пропозицій і зворотного зв'язку із зацікавленими сторонами.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігів продовжує передавати військовим обладнання, яке закуповується коштом міського бюджету 11:26

Сотні квадрокоптерів, комп’ютерна техніка, потрібна для радіокерування ними, окуляри для дронів, антидронові рушниці та старлінки – вже відправилися до військових частин.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 10:54

13 липня близько 23:40 до поліції надійшло повідомлення про смертельну дорожньо-транспортну пригоду поблизу Ніжина.

Борзнянські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві односельця 10:38

Співробітники відділення поліції № 3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції оперативно розкрили вбивство мешканця одного з сіл Борзнянської міської громади.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 липня по 8:00 16 липня 2024 року 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 аварійна ситуація на мережах життєзабезпечення, 1 загибель на водних об’єктах, 7 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

День Української Державності: в Чернігові вшанували пам'ять полеглих за свободу та незалежність 09:45

Україна – молода країна з тисячолітньою історією. Наша державність – це українці, які будують країну, а також щоденно жертвують собою заради перемоги над ворогом та майбутнього нашої держави.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини