Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 серпня, 00:23:46

Взаємодія податківців з громадськістю

25.12.2012   09:51

Взаємодія податківців з громадськістю організовується на основі принципів соціального партнерства, забезпечення рівних можливостей, взаємної відповідальності, ефективності, відкритості та прозорості, участі громадськості у формуванні та реалізації податкової політики та невтручання податкових органів у діяльність інститутів громадськості, за винятком випадків, установлених законом.

руки

руки

Така співпраця реалізується у різних формах залежно від цілей, функцій, рівня взаємодії (загальнодержавний, регіональний, місцевий).

Найбільш ефективною формою взаємодії податкових органів та громадськості є публічні консультації. Це форма взаємодії, яка дозволяє обом сторонам бути поінформованими про різні перспективи та пропозиції податкової політики та надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, що ухвалюються податковими органами.
Консультування відбувається шляхом ведення діалогу або дискусії, аналізу, моніторингу та прийняття остаточного рішення.

Міські податківці щодня приймають близько 300 платників податків. Звертаються громадяни з різноманітними питаннями. Так, з початку року було надано 21705 усну консультацію на особистих приймах, 16286 - по телефону, 134 відповіді на письмові запити. На загальних семінарах у податковій інспекції побувало 4602 особи.

Спілкування із засобами масової інформації відбувається у вигляді прес - конференцій, брифінгів, зустрічей з журналістами тощо. Через місцеві Інтернет - сайти мешканці міста можуть дізнатися про останні новини та зміни у податковому законодавстві. Зокрема, податківці співпрацюють з Інформ - агенцією "Чернігівський монітор", офіційним веб - порталом "Чернігівська міська рада", сайтом ТРА "Новий Чернігів", Чернігівською загальнополітичною газетою "Високий Вал", Чернігівським суспільно - інформаційним часописом "Північний Вектор", "Карта Чернігова", "ПіК" та з місцевими газетами і телебаченням.

Успіх консультацій з громадськістю залежить від чітко визначених цілей, очікувань та ефективності їх організації, зокрема, від роботи за результатами проведення заходів, насамперед - від оцінювання пропозицій і зворотного зв'язку із зацікавленими сторонами.
 

Останні новини Чернігівщини

В Україні очікується помірно спекотна погода, місцями короткочасні дощі та грози 14:59

Найближчої доби в Україні очікується помірно спекотна погода, місцями короткочасні дощі та грози.

14 серпня - цей день в Україні і світі

14 серпня - цей день в Україні і світі 14:58

У неділю 14 серпня в Україні своє професійне свято відзначають будівельники та працівники ветеринарної медицини.

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини