Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 03:55:39

Ходити з молотком та арматурою: у Чернігові затримали блогера, який у своїх відео розповідав, як чинити опір ТЦК

25.04.2024   15:38Агенцiя

У Чернігові затримали місцевого блогера з ніком "Звичайний хлопець". Чоловік на власному YouTube-каналі розповідав, як чинити опір співробітникам ТЦК за допомогою молотка, заточеної монети, піску, бензину, арматури та іншими способами.

 Йому інкримінують статті 114-1 ККУ (Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань).

Цю інформацію Суспільному повідомили джерела в правоохоронних органах.

Чоловіка звати Григорій, він має свій YouTube-канал, на якому понад вісім тисяч підписників. За вісім років існування каналу (він створений у березні 2016 року) там опубліковано 872 відео.

Блогера затримали за висловлювання у ролику, який з'явився дев'ять місяців тому — 21 липня 2023 року. Там він "вчить", як чинити опір ТЦК за допомогою "підручних засобів" — молотка, каменів, піску, бензину, арматури, перцю, солі та лимонної кислоти, називаючи це "навчальним посібником". Відео набрало 27 тисяч переглядів.

А ролик з "детальною інструкцією", як боронитися від працівників ТЦК заточеною монетою, яку Григорій носить із собою на ключах, оприлюднений 25 серпня 2023 року, набрав 10 тисяч переглядів.

Чоловіка затримали в порядку статті 615 КПК (Особливий режим кримінального провадження в умовах воєнного стану). Запобіжний захід обиратимуть 26 квітня.

Максимальна санкція статті передбачає позбавлення волі на вісім років.

Суспільне звернулося до управління в СБУ області та чекає від них на офіційний коментар.

Також Суспільне готове висвітлити позицію затриманого в наступних публікаціях.

Останні новини Чернігівщини

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини