Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 травня, 10:42:08

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

24.04.2024   11:26Агенцiя

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

МНС

МНС

Оперативна інформація про ситуацію поблизу державного кордону України в межах області:

3 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Баранівка Новгород-Сіверського району.

2 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Грем’яч Новгород-Сіверського району.

4 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Грем’яч Новгород-Сіверського району.

4 вибухи з міномету 82 мм біля н.п. Клюси Корюківського району.

3 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Луб’яне Новгород-Сіверського району.

3 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Грем’яч Новгород-Сіверського району.

8 вибухів з міномету 120 мм біля н.п. Баранівка Новгород-Сіверського району.

5 вибухів з міномету 120 мм біля н.п. Прогрес Новгород-Сіверського району.

10 вибухів з міномету 120 мм біля н.п. Медведівка Новгород-Сіверського району.

5 вибухів з міномету 120 мм біля н.п. Прогрес Новгород-Сіверського району.

6 вибухів з міномету 120 мм біля н.п. Луб’яне Новгород-Сіверського району.

2 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Грем’яч Новгород-Сіверського району.

2 вибухи з міномету 120 мм біля н.п. Красний Хутір Новгород-Сіверського району.

2 вибухи пристрій скинутий з дрону біля н.п. Бучки Новгород-Сіверського району

20 вибухів  з РСЗВ "Град" біля  н.п. Вороб'ївка Новгород-Сіверського району.

4 вибухи  НУРС з СУ-25 біля н.п. Грем'яч Новгород-Сіверського району.

4 вибухи з міномету 82 мм біля н.п. Клюси Корюківського району.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Ситуація на мережах життєзабезпечення:

Внаслідок бойових дій знеструмлені 10 ЛЕП 10 кВ (з них 8 частково), 24 населені пункти (з них 5 частково), 49 трансформаторних підстанцій. Без електропостачання залишаються 1281 абонент.

Пожежі –3 :

пожежі в житловому секторі – 1:

- в с. Мала Кошелівка  Ніжинського району (Вертіївська ТГ) по вул. Шевченка, 71 о 10 год. 46 хв. 23 квітня сталася пожежа житлового будинку (7х8 м, стіни дерев`яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено внутрішнє облицювання стіни на площі 8 кв. м та перекриття на площі 6 кв. м. Причина – коротке замикання електромережі.

пожежі сухої трави та сміття – 1:

- біля с. Воробʼївка Новгород-Сіверського району (Новгород-Сіверська ТГ) о 19 год. 51 хв. 23 квітня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - потрапляння малокалорійного джерела запалювання на горючий матеріал. Збиток встановлюється.

пожежа- 1:

- в м. Чернігові по вул. Урочище Святе о 21 год. 08 хв. 23 квітня сталася пожежа господарчої будівлі (2,5х2,5 м, стіни цегляні, покрівля дерев`яна). Вогнем знищено будівлю та сміття на площі 5 кв.м. Причина – потрапляння малокалорійного джерела запалювання на горючий матеріал.

Виявлення та знешкодження боєприпасів: піротехнічні підрозділи 13 разів залучалися до виконання робіт за призначенням, виявлено 17 ВНП (з початку бойових дій знешкоджено - 52804 ВНП).

На р. Дніпро вище с. Дніпровське та на ділянці р. Десна «с-ще Макошине –  с. Морівськ» спостерігаються  підвищення  рівнів води весняної повені  з добовою інтенсивністю 1-8 см.

Небезпечні гідрологічні явища та процеси на водних об’єктах області:

Через коливання рівнів води на річках області, спостерігається ускладнення гідрологічної обстановки на окремих ділянках:

р. Дніпро

с-ще Радуль (Ріпкинська ТГ) Чернігівського району - перелито  проїжджу частину вул. Новікова (ділянка довжиною до 80 м, глибина до 47 см), ускладнене транспортне сполучення з 28 домоволодіннями. Підтоплень присадибних ділянок, будівель та споруд житлового і господарського призначення не зареєстровано.

р. Десна                                                                                                       

Новгород-Сіверська ТГ Новгород-Сіверського району - через затоплення під'їзних шляхів до понтонних мостів через р. Десна та р. Віть (ділянки довжиною
до 70 м, рівень води до 102 см), тимчасово припинено пряме транспортне сполучення з 3 населеними пунктами громади (с. Бирине, с. Підгірне, с. Прокопівка).

Коропська ТГ Новгород-Сіверського району - через затоплення ґрунтової дороги Короп - Лиса Гора (ділянка довжиною до 20 м, рівень води до 20 см), ускладнене транспортне сполучення з с. Лиса Гора.

с-ще Короп (Коропська ТГ) Новгород-Сіверського району - перелито  проїжджу частину вул. Лугова (ділянка довжиною до 20 м, глибина до 16 см), ускладнене транспортне сполучення з 21 домоволодінням. Підтоплень присадибних ділянок, будівель та споруд житлового і господарського призначення не зареєстровано.

Сосницька ТГ Корюківського району - в зв’язку з підняттям рівня води в річці Десна порушено поромне сполучення між смт Сосниця та населеними пунктами Сосницької селищної ради (с. Пекарів, с. Кнути, с. Костирів, с. Синютин).

Сосницька ТГ Корюківського району - перелито ділянку автомобільної дороги Т-25-21 Сосниця-Шаповалівка (ділянка довжиною до 40 м, глибина до 40 см), порушено транспортне сполучення між с. Мале Устя та мостом через
р. Десна у напрямку с. Велике Устя (с. Велике Устя, с. Долинське, с. Бутівка,
с. Бондарівка, с. Старобутівка, с. Польове).

с. Мале Устя  (Сосницька ТГ) Корюківського району - перелита частина дороги по вул. Луговій (ділянка довжиною до 20 м, глибина до 40 см), внаслідок чого ускладнене транспортне сполучення з 15 домоволодіннями (мешкає 20 осіб). Підтоплень присадибних ділянок, будівель та споруд житлового призначення не зареєстровано.

с. Якличі (Сосницька ТГ) Корюківського району - перелита частина дороги по вул. Придеснянській (ділянка довжиною до 15 м, глибина до 50 см), внаслідок чого ускладнене транспортне сполучення з 4 домоволодіннями (мешкає 7 осіб). Підтоплень присадибних ділянок, будівель та споруд житлового призначення не зареєстровано.

Спільно з органами місцевої влади в м. Новгород-Сіверський створено та функціонує мобільний пост для надання допомоги населенню (від ГУ ДСНС в області залучені 1 чоловік особового складу, 1 човен). Протягом доби надано допомогу 25 особам (з початку робіт - 1053 особам, з них 83 дитини).

Попередження про небезпечні гідрологічні явища (НГЯ) та процеси на водних об’єктах Чернігівської області:

23-30 квітня на р. Дніпро в межах Чернігівської області утримуватиметься затоплення заплави з порушенням транспортного сполучення ряду прирічкових сіл  водами р. Сож та р. Дніпро у Чернігівському районі (II рівень небезпеки – помаранчевий).

Внаслідок  продовження підвищення рівнів  води  та утримання їх на високих позначках, на р. Десна та її притоці р. Снов триватиме  затоплення заплавних територій та доріг на заплаві з порушенням транспортного сполучення з окремими селами у Новгород-Сіверському та Ніжинському районах (І рівень небезпеки – жовтий);  у Корюківському та Чернігівському районах області (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий).

Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 14 мкр/год., Прилуки – 10 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 13 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.

Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 23 квітня по 20 годину 24 квітня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі місцями невеликий дощ, вдень дощ, місцями гроза. Вітер східний 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура по області вночі 3-8º, вдень 9-14º тепла.

По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень дощ. Вітер східний 7-12 м/с. Температура вночі 6-8º, вдень 12-14º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Підтримка міжнародних партнерів України суттєва і лише набирає масштабу, – Володимир Кучма 11:26

Наразі Підтримка міжнародних партнерів України є дуже суттєвою. І вона набирає лише більшого масштабу. Такої думки голова Всеукраїнської асоціації громад Володимир Кучма.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:22

Протягом минулої доби зареєстровано 7 пожеж.

Компенсація від «єВідновлення» на самостійну відбудову: на що необхідно звернути увагу 10:07

Оскільки цей механізм програми запрацював тільки цього року, деякі громадяни ще мають труднощі із оформленням такого виду виплат. Тим часом, на Чернігівщині вже задоволено 39 заяв за цим видом компенсації майже на 80 млн гривень.

Олександр Ломако виступив перед депутатами Київради з проханням фінансово підтримати роботи з розбудови фортифікаційних споруд довкола Чернігова 08:32

В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако сьогодні, 16 травня, взяв участь у ІII сесії Київської міської ради ІХ скликання, під час якої звернувся до депутатського корпусу стосовно підтримки нашого міста у частині зміцнення довкола нього існуючих фортифікаційних споруд та будівництва нових.

Сесія Чернігівської обласної ради – понад 50 важливих рішень для життєдіяльності області 08:30

Вчора, 16 травня, відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії обласної ради. До роботи долучився начальник обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус, його заступники, керівники профільних структурних підрозділів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини