Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 травня, 09:49:48

Безпека, захист та ситуація на кордоні. Сергій Деденко назвав основні питання для прикордонних громад

23.04.2024   09:34Агенцiя

Громади України, які межують з Російською Федерацією, наразі потребують вирішення низки питань. Серед них безпекове середовище, захист обʼєктів енергетики та майбутнє двадцятикілометрової зони.

Про це повідомив міський голова Семенівки Сергій Деденко.

    «Багато питань під час війни. Безпекове середовище, захист обʼєктів енергетики, розвиток регіонів. Як представника прикордонної громади, мене цікавить майбутнє 20-кілометрової зони, бо я живу на кордоні з ворогом. Сподіваємося, що нам вектор руху намітять. Куди ми рухаємося, що робити з людьми і як взагалі держава бачить кордон України», – підкреслив він.

Також Сергій Деденко окреслив теми, які є ключовими саме для Семенівки. Зокрема, це безпека та евакуація населення, забезпечення необхідних умов проживання та майбутнього розвитку.

На думку міського голови Семенівки, майданчик Конгресу сприяє не лише комунікації між представниками органів влади різних рівнів, але й вирішенню актуальних питань.

    «Дуже важлива комунікація між органами самоврядування і державною владою. Ми бачимо, що вона є, діалог відбувається. І для нас, представників органів місцевого самоврядування, це дуже важливо. Можна поставити питання, які цікавлять міських голів, громади, зокрема прикордонні, яку я представляю. А також озвучувати і розв’язувати актуальні проблеми, які нас цікавлять саме як органи місцевого самоврядування», – зазначив Сергій Деденко.

Офіційний вебсайт Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
 

Останні новини Чернігівщини

Підтримка міжнародних партнерів України суттєва і лише набирає масштабу, – Володимир Кучма 11:26

Наразі Підтримка міжнародних партнерів України є дуже суттєвою. І вона набирає лише більшого масштабу. Такої думки голова Всеукраїнської асоціації громад Володимир Кучма.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:22

Протягом минулої доби зареєстровано 7 пожеж.

Компенсація від «єВідновлення» на самостійну відбудову: на що необхідно звернути увагу 10:07

Оскільки цей механізм програми запрацював тільки цього року, деякі громадяни ще мають труднощі із оформленням такого виду виплат. Тим часом, на Чернігівщині вже задоволено 39 заяв за цим видом компенсації майже на 80 млн гривень.

Олександр Ломако виступив перед депутатами Київради з проханням фінансово підтримати роботи з розбудови фортифікаційних споруд довкола Чернігова 08:32

В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако сьогодні, 16 травня, взяв участь у ІII сесії Київської міської ради ІХ скликання, під час якої звернувся до депутатського корпусу стосовно підтримки нашого міста у частині зміцнення довкола нього існуючих фортифікаційних споруд та будівництва нових.

Сесія Чернігівської обласної ради – понад 50 важливих рішень для життєдіяльності області 08:30

Вчора, 16 травня, відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії обласної ради. До роботи долучився начальник обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус, його заступники, керівники профільних структурних підрозділів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини