Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 23:32:46

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові?

19.04.2024   10:13Агенцiя

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

До уваги бралися такі критерії як: загальна вартість об’єктів, джерело фінансування, тип відновлення, публічність документації, терміни відновлення, система моніторингу та звітності, комунікація з громадянами та залучення незалежних експертів, рівень технічної складності, близькість до ГЕС, чи затверджені політики органів місцевого самоврядування та державної влади. Кожен з пунктів вплинув на загальну оцінку ризикованості об’єктів.
Згідно з Методологією громадського моніторингу відбудови, об’єкти відбудови мають таку градацію ризиків:
•    низький — до 88 балів;
•    середній — від 89 до 108 балів;
•    високий — понад 108 балів.
У результаті аналізу команда ГО «АМІ» визначила для об’єктів моніторингу такі бали:
•    87 балів (термомодернізація), 77 балів (облаштування укриття), 76 балів (капремонт) — школа №19;
•    83 бали — Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка;
•    83 бали — Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Софії та Олександра Русових;
•    77 балів — школа №13 (облаштуванню укриття та відновлення);
•    73 бали — Чернігівське вище професійне училище;
•    68 балів — Іванівський ліцей Чернігівського району Чернігівської області;
•    66 балів — школа №6;
•    59 балів — Господарський суд Чернігівської області;
•    59 балів — Апеляційний суд Чернігівської області;
•    58 балів — школа №24;
•    50 балів — школа №33;
•    50 балів — ліцей №15;
•    49 балів — Чернігівська центральна міська бібліотека імені М. М. Коцюбинського.


Отже, об’єкти соціальної інфраструктури, які потрапили до моніторингу ГО «АМІ», мають низький ступінь ризикованості. Зауважимо, що до моніторингу потрапили виключно визначені у цьому переліку об’єкти.
Цей матеріал підготовлено в рамках проєкту «Моніторинг відбудови та відновлення на місцях: об’єкти соціальної інфраструктури», що реалізується в межах субгрантового компонента проєкту «Контроль витрат на відновлення», який реалізується за підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю громадської організації «Агенція міських ініціатив» і жодним чином не відображає думку Європейського Союзу. Проєкт «Контроль витрат на відновлення» впроваджують Центр економічної стратегії, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та ГО «Технології прогресу».
 


Команда громадської організації “Агенція міських ініціатив”

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини