Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 травня, 19:17:18

Удар по Чернігову. Інформація станом на 14.00

17.04.2024   15:02Агенцiя

О 09 год. 03 хв. 17 квітня ворогом здійснено ракетний обстріл території міста Чернігова. Сталося пряме влучання в будівлю соціальної інфраструктури.

МНС

МНС

 Будівля восьмиповерхова з прибудовою (2 поверхи). Зруйновано конструктивні елементи стін візуально верхніх 6 поверхів, пошкоджено прибудову до неї. Попередньо завдано пошкоджень поряд розташованим будівлям, з них 4 багатоквартирні житлові будинки (3 – одинадцятиповерхові, 1 – двоповерховий), заклад вищої освіти, лікарня. Переважно повилітали вікна. Триває обхід та обстеження квартир. Пошкоджені десятки автомобілів.

Станом на 14 год.  травмовано 61 особу, з них 3 дитини (3 врятовано), 14 осіб загинули. Психологами надано допомогу 38 особам. Пошукова рятувальна операція триває.

Створено штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та відбулося його засідання. Визначено першочергові завдання з ліквідації наслідків обстрілу, розбору завалів та надання необхідної допомоги постраждалим.

Для організації пошуку постраждалих використовується віброфон, для спостереження за конструкціями будівлі - телеметр. Розгорнуто та організовано функціонування пункту «незламності».

Працюють пункти прийому заяв потерпілих в будівлі Чернігівського районного управління поліції  та в розгорнутому наметі поліції за будівлею університету.

На місці працюють всі необхідні служби.

Якщо ваші рідні, які ймовірно були поблизу місця трагедії, не виходять на зв’язок – звертайтеся за номером телефону – 093-241-09-87.

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.