Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 травня, 20:31:37

Увага! Тимчасові зміни у русі громадського транспорту!

17.04.2024   12:27Агенцiя

Тролейбусні маршрути № 10 та №11 тимчасово (до усунення наслідків ракетного удару) не працюватимуть.

Тролейбусні маршрути № 9 та №8 при русі від кінцевих зупинок "Автозавод" та "ЦУМ" скорочено до зупинки "стадіон ім. Гагаріна"

Автобуси № 10, що рухаються за тролейбусним маршрутом, при русі від кінцевої зупинки "Діагностичний центр" здійснюватимуть об'їзд перекритої ділянки, рухаючись вул. Шевченка ➡️вул. Кільцева➡️вул. Захисників України ➡️ просп. Левка Лук'яненка та далі за своїм маршрутом.

Автобуси № 33  здійснюватимуть об'їзд перекритої ділянки, рухаючись вул. Шевченка ➡️вул. Кільцева➡️вул. Захисників України ➡️ просп. Левка Лук'яненка та далі за своїми маршрутами.

Автобуси № 28  рухаючись від кінцевої зупинки "Яцево" здійснюватимуть об'їзд перекритої ділянки, звертаючи з вул. Шевченка на ➡️вул. Кільцева та далі рухатимуться вул. Захисників України ➡️ просп. Левка Лук'яненка➡️просп. Перемоги➡️ вул. Молодіжна➡️вул. Гетьмана Полуботка➡️вул. Павлова ➡️вул. Шевченка та далі за своїм маршрутом.

Автобусні Маршрути № 21, 27, 30 об'їзжатимуть перекриту ділянку звертаючи біля стадіону ім. Гагаріна на вул. Павлова та далі їхатимуть вул. Гетьмана Полуботка ➡️ вул. Молодіжна ➡️проспектом Перемоги ➡️ проспектом Левка Лук'яненка та  за своїми маршрутами в прямому та зворотному напрямку.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.