В’ячеслав Чаус: Чернігівці знають, як це. Готуємо другий вантаж для Харківщини
Ситуація на Харківщині залишається напруженою. Ворог продовжує наносити нищівні удари зокрема по енергосистемі регіону.
В усіх областях країни стартувала кампанія зі збору допомоги «Подаруй світло Харкову».
Наразі є потреба в альтернативних джерелах живлення - генератори, еко-флоу, заряджені павербанки.
На жаль, Чернігівщина не може в повній мірі долучитися до збору, адже прикордоння області теж під ворожим вогнем. Однак, осторонь теж не стоїть.
«Перший вантаж уже на місці. Це 4 потужні генератори. Готуємо другий – теж генератори, - повідомив начальник ОВА В’ячеслав Чаус під час брифінгу в офіційному медіа-центрі ОВА. – Мешканці Чернігівщини, як ніхто розуміють і пам’ятають, як жити без світла. Трохи більше двох років тому чернігівці чекали електроенергію, як диво. І це диво відбувалося завдяки неймовірним зусиллям енергетиків. Сьогодні ми маємо зробити все, щоб наші співвітчизники, які зараз у більш скрутному становищі, хоч на якийсь час завдяки спільним зусиллям, відчули полегшення».
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.