Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 травня, 20:29:03

У Чернігівській ТГ найменше оброблених заяв по «єВідновленню»: щоб допомогти, ОВА готова звернутися до Міністерства

12.04.2024   11:15Агенцiя

Що гальмує обробку заяв по програмі «єВідновлення» у Чернігові, а головне – як це подолати. Про це говорили сьогодні під час чергової зустрічі за ініціативи ОВА.

 До наради долучилися уповноважені представники Чернігівської міської ради та Управління містобудування та архітектури ОВА, модерував – заступник голови ОДА Іван Ващенко.

На отримання компенсації за пошкоджене житло чернігівці подали 1841 заяву, з яких 591 досі очікує первинної обробки, і більшість з яких вже протерміновані.

За інформацією начальника профільного Управління ОВА Сергія Курені, в Іванівській громаді, де з поданих 888 заявок, залишилось взяти в обробку лише 13, в Новобілоуській громаді всі з 185 поданих заявок або повністю розглянуті та отримали відповідну компенсацію, або знаходяться в роботі комісії. Тут варто звернути увагу наскільки відрізняється адміністративний ресурс міської ради та невеликих територіальних громад, які непогано впорались з цією роботою.

Під час діалогу з’ясовано, що в міській раді досі не диференційовано роботу. Одні і ті ж фахівці працюють з документами, а також ведуть прийом, консультують телефоном. Звісно, це розпорошує увагу та забирає багато часу. Окрім того, у ЦНАПі приймають заяви в паперовому вигляді лише по пошкодженому житлу, по знищеному – ні. Нарікають представники відповідної комісії і на погану комунікацію з великим відсотком заявників.

    «Частину питань можна вирішити менеджерським рішенням, частину – змінами в постанову. З другим, Управління містобудування та архітектури може допомогти, надіславши звернення до профільного відомства. А от сформулювати пропозиції має саме громада, що працює з цим механізмом», - зауважив Іван Ващенко. - Окрім того, ми ініціювали зустріч-консультацію представників комісій громад зі спеціалістами міністерства, аби налагодити процес максимально».

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.