Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 07:45:16

До 6 років позбавлення волі засуджено винуватця смертельної ДТП в місті Чернігові, внаслідок якої загинув велосипедист

11.04.2024   12:31Агенцiя

Чернігівський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора Чернігівської окружної прокуратури на вирок Деснянського районного суду м. Чернігова, яким місцевого мешканця визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху у стані алкогольного сп’яніння, залишенні в небезпеці потерпілого та призначено покарання у виді 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 5 років (ч. 3 ст. 286-1, ч. 1 ст. 135 КК України).

У ході судового розгляду встановлено, що у вересні 2022 року 49-річний водій автомобіля «Volkswagen Passat», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, здійснив наїзд на велосипедиста та з метою уникнення відповідальності зник з місця вчинення злочину, залишивши потерпілого без допомоги у небезпечному для життя стані.

Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень велосипедист помер у лікарняному закладі.

Суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокурора щодо м’якості покарання та ухвалив новий вирок, яким винуватця ДТП засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 10 років.

Наразі вирок набрав законної сили.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини