Ніжинські поліцейські розслідують обставини загибелі у водоймі 12-річної дитини
Співробітники Ніжинського районного управління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до утоплення у водоймі малолітнього хлопчика в селі Вертіївка.
9 квітня близько 14-ї години до Ніжинського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, у водоймі виявили тіло місцевого хлопчика.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група райуправління та співробітники ювенальної превенції.
Правоохоронці виявили у водоймі дитину без ознак життя. Попередньо поліцейські встановили, що хлопчик разом зі своїм старшим 14-річним братом пішли купатися до місцевої водойми. Під час плавання молодший брат не зміг вибратися з води та потонув.
Наразі співробітники Ніжинського районного управління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до трагедії.
Вирішується питання про внесення інформації про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини) з приміткою «нещасний випадок».
Розслідування здійснюється під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.