Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 02:40:08

З початку 2024 року громади Чернігівської області отримали 1,6 млн грн за надані населенню адміністративні послуги

03.04.2024   14:19Агенцiя

За січень-березень поточного року Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області надало населенню 20 524 адмінпослуги, з яких 11 377 громадяни отримали на безоплатній основі.

Серед наданих безоплатно найбільш затребуваною є адмінпослуга щодо державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. За цей період надано 5 500  таких послуг.
Також громадянам надано 7 881 тис. витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що надаються на платній основі. За ці послуги бюджети громад Чернігівщини поповнилися на 1,58 млн гривень.
Крім цього громадяни зверталися з питань надання викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (25 послуг) та стосовно виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру (1 241 послуга).
Загалом державні кадастрові реєстратори Чернігівської області з початку 2024 року спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 1,62 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Пресслужба Держгеокадастру
 

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини