Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 травня, 08:41:58

За матеріалами СБУ 15 років за гратами отримав зрадник, який «зливав» окупантам односельців – учасників АТО/ООС

29.03.2024   16:53Агенцiя

Співробітники СБУ затримали зрадника у липні 2022 року.

Слідством встановлено, що колаборант активно допомагав окупантам  виявляти місцевих мешканців з проукраїнською позицією, осіб, які мають зброю, учасників АТО/ООС, яких згодом затримували та катували російські загарбники.
При обшуку у помешканні зловмисника було знайдено та вилучено вибухову речовину (тротил).
На підставі зібраних слідчими Служби безпеки доказів суд визнав фігуранта винним за ч.2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) та ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Вирок набув законної сили.
Розслідування здійснював слідчий відділ  СБУ в Чернігівській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
 

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини