Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 17:41:51

На варті безпеки дітей: у Чернігові офіцер «СОБ» виявив біля школи підозрілий предмет

29.03.2024   09:32Агенцiя

Вчора під час обстеження території поблизу чернігівської школи офіцер «Служби освітньої безпеки» виявив у землі підозрілий предмет, що візуально схожий на міну. Пильний поліцейський негайно відреагував на знахідку та убезпечив дітей від наближення до ймовірно вибухонебезпечного предмета.

Офіцер «СОБ» повідомив про знахідку колег та забезпечив охорону місця події, аби школярі та місцеві мешканці знаходилися на безпечній відстані від предмета.

На місце події прибули слідчо-оперативна група Чернігівського райуправління поліції та вибухотехніки обласної поліції.

Вибухотехніки оглянули підозрілий предмет – він не становить загрози і не є небезпечним. Однак вибухотехніки подякували офіцеру «СОБ» за уважність, вилучили предмет та направили на подальші дослідження.

Поліція нагадує: якщо ви виявили підозрілий предмет, в жодному разі не торкайтеся його. Негайно відійдіть на безпечну відстань, попередьте про небезпеку оточуючих та повідомте на лінію «102», або «101». Дочекайтеся приїзду спеціальних служб та вкажіть місце та обставини виявлення предмета.

У жодному разі не можна підходити, а також пересувати, розбирати, нагрівати виявлений предмет та намагатися його знешкодити. Крім того, важливо не допускати до знахідки сторонніх осіб, допоки не прибули фахівці.

Бережіть себе та оточуючих!

Відділ комунікації поліції Чернігівської області
на варті безпеки дітей: у чернігові офіцер «соб» виявив біля школи підозрілий предмет

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини