Латвійські поліцейські передали автомобілі для прикордонних підрозділів поліції Чернігівщини
З робочим візитом на Чернігівщину завітала латвійська делегація у складі представників Міністерства внутрішніх справ, Міністерства закордонних справ та Посольства Латвійської Республіки в Україні та латвійського благодійного фонду «Підприємці за мир».
Начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Іван Іщенко подякував представникам латвійської делегації за підтримку та допомогу, яку вони надають українській стороні у період повномасштабної війни з російським ворогом.
«Прикордоння Чернігівщини щодня потерпає від ворожих атак. Поліцейські прибувають на допомогу громадянам, фіксують воєнні злочини росії. Передані автомобілі покращать матеріально-технічне забезпечення прикордонних підрозділів поліції».
Слова подяки висловив латвійським партнерам і заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Синенко.
«Латвія активно допомагає Чернігівщині та ще й у різних напрямках від початку повномасштабного вторгнення. Це дуже цінно, - зазначив заступник голови ОДА. – Ці авто наразі дуже потрібні, адже роботи на прикордонні стало більше. Поліція патрулює населенні пункти та допомагає з евакуацією».

До слова, автівки привезли найцінніше – листівки зі щирими побажаннями Перемоги від дітей Латвійської Республіки.
Гості ознайомилися з досвідом виконання службових обов’язків поліцією Чернігівщини в умовах воєнного стану, в тому числі під час активних бойових дій, а також побували на місцях воєнних злочинів росіян, зокрема біля зруйнованих від ворожих ударів будівель поліції.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.