На Чернігівщині стартувала весняна посівна
Цьогоріч погодні умови у Чернігівській області сприяли аграріям почати посівну у доволі ранні строки. Зазвичай це робили в кінці березня – на початку квітня.
Фермерські господарства та агропідприємства області почали сіяти ярі зернові культури. Зокрема, овес, пшеницю, ячмінь та горох. Уже засіяли перші 5,6 тисяч гектарів площ.
У 2024 році загальна площа посівів в області очікується на рівні 1249,9 тисячі гектарів, із них 965,6 тисячі – це ярі зернові та зернобобові культури, технічні, баштанні, картопля та овочі.
Також продовжується підживлення озимих сільгоспкультур. Посіви озимини знаходяться в доброму стані. Погодні умови, що склались, – задовільні, запас вологи в ґрунті – достатній.
Департамент агропромислового розвитку
Чернігівської обласної державної адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.