Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 11:52:37

У Чернігові пройшла консультаційна зустріч щодо монетизації локальних медіа під час війни

19.03.2024   12:36Агенцiя

Монетизувати локальне медіа, навіть під час війни, цілком можливо. Дієвими порадами щодо збільшення прибутковості з чернігівськими медійниками поділилися медіаекспертки, засновниці видання Speka.Media Катерина Венжик та Юлія Даниленко під час консультаційної зустрічі у регіональному хабі Інституту масової інформації «Медіабаза. Чернігів», яка пройшла 16 березня.

Як зазначила спікера Катерина Венжик, є два дієвих способи, як залучити читача до підтримки медіа. Зокрема, мова про підписку та донат. Підписка – стабільне фінансування, але більш дієва для всеукраїнських медіа, ніж для регіональних. А ось донат -  працює для локальних медіа.
«За новини платити ніхто не буде, але можна читачам запропонувати точкову покупку ексклюзивних матеріалів, як то інтерв’ю чи аналітика»,- сказала Катерина Венжик.
Також, банерна реклама на сайтах є одним із ключових інструментів пасивного доходу для медіа. Маючи півмільйонну аудиторію можна заробляти близько 500$ на місяць.
Проте, як наголосила Катерина Венжик, редакціям краще витратити одну ставку на менеджера по рекламі, який у кінцевому результаті заробить гроші на розширення штату журналістів.
Юлія Даниленко розказала, що локальні медіа можуть заробляти і на Youtube-контенті. За її словами, для привернення уваги більш ширшої аудиторії, з великих відеоматеріалів обов’язково треба робити Shorts. Окрім того, для монетизації Youtube і популяризації контенту важливо налаштувати максимально широку аудиторію.
Штучний інтелект може допомогти журналістам зробити англійську озвучку для відео і тим самим український локальний контент матиме змогу побачити англомовна аудиторія.
Юлія Даниленко поділилася сервісами штучного інтелекту, які стануть у нагоді редакціям, які хочуть збільшити прибутковість свого видання:
Інструменти для транскрибування: Otter.ai, Freesubtitles.ai, Riverside, Notta, Vowel
Інструменти для генерації зображень: Midjourney, DALL-E
Інструменти для генерування текстів: WriteSonic, Jasper, Copy.ai, Frase.io
Інструменти для генерування голосу: Lovo.ai, Murf.ai
Захід проводиться хабом “Медіабаза. Чернігів” за підтримки Посольства США в рамках реалізації проєкту  “Підтримка діяльності локальних медіа Чернігівської області”.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини