«Страшно залишатися: росіяни щодня стріляють, аж хати дрижать»: на Чернігівщині поліцейські евакуювали пенсіонерку з прикордонного села
Поліцейські відділення №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції за підтримки місцевої влади забезпечили евакуацію в безпечне місце літньої мешканки села біля кордону з країною-агресором.
У нашому колись великому селі з міцним аграрним господарством тепер залишиться четверо мешканців. Решта виїхали у безпечні місця, та ще ось моя подруга, така ж пенсіонерка, теж готується до евакуації, – каже вимушена переселенка з прикордоння Чернігівщини Неля Михайлівна.
Жінка прожила у Гасичівці Городнянської громади 46 років. 33 з них відпрацювала на місцевій пошті. Ще 10 – у магазині, який нещодавно згорів після російського обстрілу. Про необхідність залишити рідну домівку розповідає з болем:
Стріляють «з того боку» практично щодня. Дуже страшно. Спимо вдягненими, щоб встигнути при обстрілі заховатися в погріб. Дочка боїться приїздити з Чернігова. І я сама вже дійшла до нервового зриву, тому сказала сільському старості, що хочу евакуюватися, а він звернувся по допомогу до поліції.
Поліцейські Городнянського відділення Чернігівського райуправління поліції негайно узгодили з місцевою владою всі технічні питання евакуації пенсіонерки та забезпечили вантажний транспорт для вивезення її майна. Після цього вони допомогли швидко завантажити речі та перевезти Нелю Михайлівну і її майно на нове, безпечне місце мешкання.
Поліція наполегливо закликає мешканців прикордонних сіл евакуюватися в безпечніші громади. Поліцейські цілодобово на зв’язку і готові допомогти вам з евакуацією, – підкреслив начальник відділення поліції №3 (м. Городня) Олександр Нехаєвський.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.