Спалювання сухостою – небезпека для навколишнього середовища та здоров’я громадян
З метою недопущення випалювання сухої рослинності, її залишків та сміття, співробітники районних підрозділів Головного управління ДСНС щоденно проводять профілактичні рейди серед населення.
Під час бесід, фахівці ДСНС наголошують на забороні спалювання сміття та сухостою, нагадують громадянам основні правила пожежної безпеки та пояснюють, яку небезпеку несуть пожежі в природних екологічних системах. Крім того, надзвичайники інформують, що за умисне випалювання сухої рослинності передбачена адміністративна і навіть кримінальна відповідальність.
Насамкінець рятувальники надають співрозмовникам профілактичні пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки в екосистемах.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині водій скоїв наїзд на патрульного поліцейського - зловмисника затримано 11:08
20 червня близько опівночі на дорожній станції патрульної поліції в селі Кіпті Чернігівського району патрульні зупинили автомобіль, водій якого рухався під час дії комендантської години.
На Чернігівщині відкрили Центр захисту та підтримки дітей, які постраждали від насильства, за моделлю «Барнахус» 10:36
Днями у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди відкриття Центру захисту дітей за моделлю «Барнахус». Його створили в межах меморандуму про співпрацю між Чернігівською ОВА, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та ЮНІСЕФ. Центр став першим на Чернігівщині та шістнадцятим в Україні.
Чернігівські поліцейські розслідують обставини загибелі у водоймі 10-річного хлопчика 10:14
Співробітники Чернігівського райуправління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до утоплення у водоймі малолітньої дитини.
Осередок безпеки: у Ніжинській громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:43
У Ніжинській громаді розпочала повноцінну роботу нова поліцейська станція. Відтепер у громаді підтримує правопорядок та дбає про безпеку населення поліцейський офіцер Олег Зогій.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:20
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об′єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.