Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 00:22:06

Чернігівська поліція повідомила про підозру мисливцю, який підстрелив товариша під час незаконного полювання

29.02.2024   14:30Агенцiя

Поліцейські розслідують кримінальні провадження за фактами незаконного полювання групою осіб, в ході якого зазнав вогнепального поранення 41-річний єгер мисливських угідь. Фігуранту злочину вже повідомлено про підозру.

Нагадаємо, ввечері 24 січня до поліції надійшла інформація про те, що на території мисливських угідь у Чернігівському районі мешканець Чернігова зазнав вогнепального поранення. Слідство встановило, що під час незаконного полювання мисливець здійснив випадковий постріл з рушниці в бік потерпілого та влучив у нього. Зброю було вилучено та направлено на експертизу.

Нині поліція розслідує кримінальні провадження за статтею 128 Кримінального кодексу України (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) та за частиною 2 статті 248 Кримінального кодексу України (незаконне полювання, вчинене групою осіб). За тяжчою зі статей зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до 5 років.

Поліція наголошує: наразі діє заборона полювання, яка буде чинною до завершення воєнного стану. За незаконне полювання передбачена як адміністративна, так кримінальна відповідальність. Поліцейські жорстко реагуватимуть на випадки незаконного полювання і браконьєрства та притягатимуть причетних до відповідальності.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини