Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 10:01:15

Найближчі плани Чернігова у відносинах із партнерами окреслені під час загальноміської наради

27.02.2024   16:19Агенцiя

Співпраця з міжнародними партнерами. Ще один блок робочих питань сьогоднішньої загальноміської наради. Мова йшла про розвиток нових зв'язків і зміцнення існуючих.

Так, минулого тижня відбувся візит делегації Королівства Бельгії до Чернігова та зустріч з в.о. міського голови Олександром Ломако. Під час спілкування сторони обговорили можливі напрямки співпраці, а вже цього тижня стартувала робота над вивченням проєктів, з реалізацією яких могла б нам допомогти Бельгія.
     – Вони (Бельгія – ред.) відкрили представництво в Україні і перше місто в якому почали працювати – Чернігів. 150 млн євро за чотири роки вони планують направити на проєкти відбудови в Україні – акцент на закладах освіти та охорони здоров'я. Ми ж пропонуємо додати до цього ще й реабілітацію, – пояснив під час наради в.о. міського голови Олександр Ломако.
    Цифрова платформа «DREAM»
У налагодженні контактів з партнерами важливо системно наповнювати цифрову платформу «DREAM» проєктами, які вже відновлені, як приклади ефективної співпраці з партнерами, так і вносити дані про те, що ще потрібно виконати. І в такий спосіб залучати нових донорів, йшлося під час наради. Тому, Олександр Ломако доручив системно вносити нові проєкти.
Представники бельгійської делегації під час зустрічі вже цього тижня зазначили, що вивчали Чернігів та його потреби, саме через цю платформу.

         –  Це той інструмент, який їм подобається, разом з Дією. Це для них такі інноваційні речі. Відповідно, якщо там не буде наших проєктів, то їх ніхто не буде бачити: ні наш уряд, ні міжнародні партнери, і ми не зможемо отримувати від них фінансування, – говорить в.о. міського голови.

Окремої уваги на згаданій цифровій платформі потребує «Профіль громади», який також важливий для презентації міста серед партнерів. Чернігову його допомагатимуть наповнювати фахівці, залучені GIZ. Ця організація самостійно визначила Чернігів та Миколаїв як міста з найбільш успішними кейсами співпраці з партнерами, і прийняла рішення їм допомогти у згаданий спосіб, аби залучити ще більшу кількість зовнішньої підтримки для їх відновлення.

    Школа №19
Зараз тривають переговори з ПРООН стосовно відновлення на умовах співфінансування школи №19. Нагадаємо, що там вже виконано дві черги робіт. Зараз є потреба у третій черзі та термомодернізації (заміна покрівлі і утеплення зовнішніх стін).
Попередня вартість виконання робіт III черги – 76 млн грн залучених коштів + 14 млн грн з міського бюджету; вартість термомодернізації  – близько 80 млн грн залучених коштів, а частка міського бюджету залежатиме від парнерів і яку програму вони запропонують для виконання робіт.

Олександр Ломако доручив переглянути документацію і оптимізувати можливі витрати на згадані роботи, що не вплинуло б на якість, але зекономило кошти громади.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини