Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 09:31:16

Перекриття руху автотранспорту по вул. Ремісничій, 42 продовжили до 7 березня

27.02.2024   10:33Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 лютого продовжив термін перекриття руху автотранспорту по вулиці Ремісничій, 42 до 7 березня. Відповідні зміни внесені до попереднього рішення виконкому.




Дозвіл на цілодобове перекриття руху автотранспорту наданий КП «Теплокомуненерго», у зв’язку з технічною необхідністю для завершення виконання ремонтних робіт на тепловій мережі.

Пресслужба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини