Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 07:32:36

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

27.02.2024   10:32Агенцiя

Протягом минулої доби зареєстровано 3 пожежі.

МНС

МНС

Оперативна інформація про ситуацію поблизу державного кордону України в межах області:
08:40-08:55
11 вибухів з міномета 120 мм біля с. Клюси, Корюківського району;
09:25
1 вибух, скид ВОГ з БпЛА біля н.п. Миколаївка, Новгород-Сіверський району;
10:15-10:18
3 вибухи зі ствольної артилерії біля н.п Мхи, Новгород-Сіверського району;
10:28-10:34
7 вибухів зі ствольної артилерії біля н.п. Блешня, Новгород-Сіверського району;8
10:55
1 вибух з міномета 120 мм. біля н.п. Грем'ячка, Новгород-Сіверського району;
11:32
1 вибух БпЛА FPV-дрон, біля н.п. Грем’яч, Новгород-Сіверського району;
11:50
1 вибух БпЛА FPV-дрон, біля н.п. Грем'яч, Новгород-Сіверського району;
12:20-12:25
2 вибухи зі ствольної артилерії біля н.п. Тимоновичі, Новгород-Сіверського району;
13:35-13:45
7 вибухів зі ствольної артилерії біля н.п. Богданове, Новгород-Сіверського району;
14:04-14:07
2 вибухи зі ствольної артилерії біля н.п. Мхи, Новгород-Сіверського району;
14:50-15:00
4 вибухи з міномета 120 мм біля н.п. Миколаївка, Новгород-Сіверського району;
15:10-15:20
8 вибухів з міномета 82 мм біля н.п. Тимоновичі, Новгород-Сіверського району;
16:03-16:10
8 вибухів зі ствольної артилерії біля н.п.. Прогрес, Новгород-Сіверського району;
16:12-16:15
5 вибухів зі ствольної артилерії біля н.п. Карповичі, Новгород-Сіверського району;
16:55-17:05
5 вибухів зі ствольної артилерії біля н.п. Прогрес, Новгород-Сіверського району;
17:00-17:05
2 вибухи БпЛА FPV-дрони біля н.п. Прогрес, Новгород-Сіверського району;
22:20-22:23   26.02.2024 р.
2 вибухи зі ствольної артилерії біля н.п. Карповичі Новгород-Сіверського району;

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформації не надходило.

Ситуації на мережах життєзабезпечення :

Внаслідок бойових дій знеструмлено 10 ЛЕП 10 кВ (з них 7 частково), 24 населених пунктів (з них 3 частково), 68 трансформаторних підстанції. Без електропостачання залишаються 1532 абоненти.  

Пожежі в житловому секторі – 3:

- в селищі Ладан, Прилуцького району (Ладанська ТГ) по вул. Лісовій, 9 о     13 год. 40 хв. 26 лютого сталася пожежа житлового будинку (8х12 м, стіни цегляні, покрівля черепична). Вогнем знищено перекриття на площі 10 кв.м, пошкоджено перекриття на площі 70 кв.м та майно. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі;

- в с. Григорівка, Ніжинського району (Бахмацька ТГ) по вул. Лівий Гай, 46 о 17 год. 38 хв. 26 лютого сталася пожежа житлового будинку (8х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено перекриття на площі 1 кв.м, пошкоджено конструктивні елементи димаря. Причина - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів;

- в м. Чернігові по вул. Любомира Боднарука, 4 о 23 год. 42 хв. 26 лютого сталася пожежа житлового будинку (10х20 м, стіни цегляні, покрівля металева). Вогнем знищено сміття на площі 10 кв.м, пошкоджено покрівлю, перекриття та стіни на площі 10 кв.м. Причина встановлюється.

Виявлення та знешкодження боєприпасів:

Піротехнічні підрозділи 4 рази залучались до виконання робіт за призначенням, виявлено 3 ВНП (з початку бойових дій знешкоджено - 52512 ВНП).

Небезпечні гідрологічні явища та процеси на водних об’єктах області:

Внаслідок льодових процесів на фоні високої водності та коливань рівнів води на р. Дніпро, Десна, Снов та Сож спостерігаються незначні локальні підтоплення:

р. Дніпро: у Чернігівському районі спостерігаються підтоплення проїзних частин та вулиць у 7 населених пунктах, де ускладнено транспортне сполучення
до 127 домоволодінь: (с-ще Радуль - 28, с. Губичі - 10, с. Прохорів - 6, с. Миси - 5, с. Мньов - 4, с. Кукарі - 10, с. Пустинки - 64).

р. Десна: підтоплено ділянки під'їзних шляхів до понтонних мостів через р. Десна та р. Віть (довжиною до 3 м, рівень води до 0,63 м), тимчасово припинено транспортне сполучення у напрямку с. Бирине, с. Прокопівка та с. Підгірне Новгород-Сіверського району, рух транспорту здійснюється в об’їзд через Сумську область.

р. Снов: підтоплено ділянку місцевої дороги (3 ділянки довжиною до 30 м, рівень води до 0,2 м, ділянка довжиною до 30 м, рівень води до 0,45 м), ускладнено транспортне сполучення з с. Малий Дирчин, Чернігівського району.

р. Сож: с. Старі Яриловичі, підтоплено проїзну частину вулиці (довжиною до 10 м, рівень води до 0,45 м), ускладнено транспортне сполучення до 4 домоволодінь у с-щі Радуль та с. Великий Дирчин створено 2 мобільні пости для надання допомоги населенню. До чергування залучено 7 осіб та 6 одиниць техніки, з них: ГУ ДСНС в області - 5 осіб та 2 одиниці техніки, "Червоний Хрест" - 2 особи та 4 одиниці техніки (2 снігоболотоходи "Богун"). За добу перевезено 16 осіб, з них 3 дітей (з початку робіт - 286 осіб, з них 27 дітей) в с-щі Радуль та 0 осіб (з початку робіт - 5 осіб, з них 0 дітей) в с. Великий Дирчин. Загалом з початку проведення робіт перевезено 303 особи, з них 27 дітей. Підтоплень житлових будинків та присадибних ділянок не зафіксовано.

Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 10 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.

Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 26 лютого по 20 годину 27 лютого очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура вночі від 4º морозу до 1º тепла, вдень 4-9º тепла.

По м. Чернігову мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 0-2º морозу, вдень 6-8º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини