Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 09:47:09

Чернігівська область співпрацюватиме зі штатом Міннесота у сфері аграрних технологій

22.02.2024   10:08Агенцiя

Лист про взаємопорозуміння між Чернігівською обласною військовою адміністрацією та штатом Міннесота щодо співробітництва з аграрних технологій підписали 21 лютого Надзвичайний і Повноважний Посол України в Сполучених Штатах Америки Оксана Маркарова (від Чернігівської ОВА) та губернатор штату Міннесота Тімоті Уолз. Церемонія відбулася у Посольстві України в США.

Мета цього документа – зміцнити загальну співпрацю, в тому числі між науковими установами, кластерами та підприємствами. При цьому сферою взаємодії стане галузь досліджень і розробок стійких агропромислових технологій, включаючи відповідну техніку та обладнання, агроінновації, чисту енергію, сталу біоекономіку та цифрові технології. Для обох сторін – це можливість розвивати передовий досвід та створити ринковий потенціал.

    «Насамперед – це додаткові можливості для Чернігівщини розвивати аграрний сектор, в якому вбачаємо один із драйверів відновлення нашої економіки. Водночас прагнемо співпрацювати на взаємовигідних умовах, щоб бути рівноправним партнером штату Міннесота. Дякую за таку можливість!» – сказав начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, долучившись онлайн.

    «Дякую народу Міннесоти за всебічну підтримку України. Вона проявляється у прапорах на вулиці на домівках, діалозі між бізнесами, домовленостями  між представниками влади різних рівнів», - наголосила Надзвичайний і Повноважний Посол України в Сполучених Штатах Америки Оксана Маркарова.

Губернатор штату Міннесота Тімоті Уолз зауважив, що захоплюється силою українського народу, що вже 10 років протистоїть російській агресії. Він запевнив, що робитиме все, аби росія втрачала економічну спроможність, не мала змогу будувати бізнес у штаті Міннесота.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини